gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Vrijwilligers Barchemse4Daagse komen in stemming met Olga Commandeur

vrijwilliger4daagse17-4-2023_009

Maandagavond was het Onderschoer in Barchem even de plek voor Nederland in Beweging. Olga Commandeur bracht de vrijwilligers van de Barchemse4Daagse alvast in de goede stemming voor het evenement dat dit jaar van 29 juni tot en met 2 juli plaatsvindt. Een ding is zeker; met he...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Maandagavond was het Onderschoer in Barchem even de plek voor Nederland in Beweging. Olga Commandeur bracht de vrijwilligers van de Barchemse4Daagse alvast in de goede stemming voor het evenement dat dit jaar van 29 juni tot en met 2 juli plaatsvindt. Een ding is zeker; met het enthousiasme van de vrijwilligers zit het wel goed.

Elk jaar is de vrijwilligersavond van de Barchemse4Daagse de informele start van de voorbereidingen. Alhoewel een aantal mensen eigenlijk het hele jaar door bezig zijn met de vierdaagse, start het merendeel van de meer dan honderd vrijwilligers vanaf half april. Dit jaar had het bestuur een speciale gast uitgenodigd om er een actieve start van te maken. "Het is zo belangrijk dat je actief bent en blijft. Olga kan dat als geen ander uitleggen en onze vrijwilligers alvast op gang helpen. En het is mooi om zo met elkaar letterlijk in beweging te komen" aldus voorzitter Henk Luesink.

Jaarlijks zijn er ook altijd nieuwe vrijwilligers nodig. Ook nu waren er geïnteresseerden die eens kwamen informeren wat ze zouden kunnen doen. "Vrijwilligers zijn van harte welkom. Er zijn zoveel verschillende taken te vervullen, er is voor iedereen wel wat leuks te vinden" benadrukt Luesink. Voor meer informatie kan er worden gekeken op de website van de Barchemse4Daagse.

© Foto’s: Johan Braakman

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

tdm 2025-winnaar-1 (002)

43e Tour de Marienvelde

Ondanks al het voetbalgeweld dat momenteel vanuit de Verenigde Staten, Mexico en Canada op ons af wordt gestuurd en de overlast van de hitte in Nederland maar ook in Frankrijk, probeert de organisatie van de Tour de Mariënvelde voor de 43e keer de focus ook weer op de Tour de France en het daaraan gekoppelde Tourspel te krijgen.

e-waste-race

Mariaschool uit Ulft wint E-waste Race Achterhoek

Afgelopen vier weken hebben leerlingen van zeven basisscholen uit de Achterhoek een grote hoeveelheid elektronisch afval hergebruikt, gerepareerd en ingezameld tijdens de E-waste Race Achterhoek.

hitte0

HITTEBLOG | Basisscholen dicht, strooien en evenementen afgelast: code rood in Achterhoek

Met een weeralarm van het KNMI en code rood van kracht in de Achterhoek zijn verschillende evenement afgelast en ziet het dagelijks leven er iets anders uit. Zo zijn de meeste basisscholen gesloten en werken verschillende bedrijven met afwijkende tijden. Lokaal kan het kwik zelfs stijgen tot 40°C in de regio.

Winnaars Menzisfonds

Achterhoekse initiatieven krijgen financiële steun uit MenzisFonds voor meer vitaliteit, verbinding en veerkracht

Zestien organisaties in de Achterhoek kregen woensdagavond goed nieuws: zij ontvingen een financiële bijdrage uit het MenzisFonds. Met deze steun kunnen zij hun lokale plannen uitvoeren om inwoners vitaler, actiever en nog meer verbonden met elkaar te laten leven.

Zon0

KNMI geeft weeralarm af vanwege extreme hitte: code rood in Achterhoek

Het KNMI heeft vanaf donderdagnacht 00.00 uur tot en met vrijdagavond 23.00 uur code rood afgegeven voor acht provincies in Nederland, waaronder ook Gelderland. Er was al code oranje afgegeven vanwege extreme hitte, dit is nu opgeschaald.

stan-bouman-gemeentehuis-aalten-b-42_bewerkt1

Nieuwe coalitie presenteert akkoord: ‘Samen sterk voor de gemeente Aalten’

De onderhandelaars van CDA, GemeenteBelangen en Progressieve Partij +PRO (voorheen Progressieve Partij / GroenLinks-PvdA) hebben overeenstemming bereikt over een nieuw coalitieakkoord voor de gemeente Aalten. Hiermee wordt de huidige coalitie voortgezet. Onder de titel 'Samen sterk voor de gemeente Aalten' presenteren de partijen een realistische koers waarin wordt voortgebouwd op de lopende aanpak en ingespeeld op actualiteiten rondom belangrijke maatschappelijke opgaven.