gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

De Graafschap met Haen en Van Gilst tegen TOP Oss

TrainingGRA0

Op het kunstgrasveld op Sportpark De Bezelhorst in Doetinchem werkten de mannen van Jan Vreman donderdag de laatste training in aanloop naar het duel met TOP Oss af. De Noord-Brabanders staan op de laatste plaats, maar van onderschatting is volgens trainer Jan Vreman geen sprake.

Tim Rondeel |  | Aangepast op

Op het kunstgrasveld op Sportpark De Bezelhorst in Doetinchem werkten de mannen van Jan Vreman donderdag de laatste training in aanloop naar het duel met TOP Oss af. De Noord-Brabanders staan op de laatste plaats, maar van onderschatting is volgens trainer Jan Vreman geen sprake.

“Qua stand van de ranglijst zullen de meesten zeggen: ‘daar moet je gewoon van winnen’, alleen zo makkelijk lukt dat niet altijd”, blikt de trainer vooruit. “Dus ik verwacht een lastige wedstrijd. Het moet beter dan de vorige wedstrijd (2-0 verlies tegen Jong FC Utrecht, red.), want anders wordt het moeilijk.” Volgens Vreman is het geen uitgemaakte zaak dat TOP inzakt: “Dat weet je nooit zeker, we hebben ook moeite gehad bij Telstar-uit, die vol druk gingen zetten. We zijn uitgegaan van meerdere scenario’s, maar het is even afwachten wat er gaat gebeuren.”

De laatste training werd afgewerkt op het kunstgrasveld. Dit was volgens Vreman niet alleen om de selectie voor te bereiden op de uitwedstrijd in het Frans Heesen Stadion. "Het had ook te maken met de veldomstandigheden bij ons", aldus de oefenmeester. "Woensdag konden we het veld niet op omdat het te nat was en dan blijf je daar nu aan vasthouden. Anders moet je weer veranderen."

Giovanni Buttner ligt er enkele weken uit met een enkelblessure, Tristan van Gilst is in Oss zijn vervanger. Het is niet de enige aanpassing die Vreman doorvoert, want Devin Haen krijgt de voorkeur boven David Flakus Bosilj. "Hij doet het goed en hij is toch een iets ander type dan David, zeker in de bal vasthouden", vindt Vreman. "We hopen dat we dan in sommige momenten beter kunnen gaan door voetballen."

Dat Flakus Bosilj niet in de basis staat is volgens de Sloveense spits een gevolg van de concurrentiestrijd die hij uitvecht met Haen. "Het is altijd goed voor jonge spelers om een concurrentiestrijd te hebben in de selectie", schetst de 21-jarige aanvaller. "Het is positief om iemand zo talentvol als Devin te hebben die met je vecht om dezelfde plek."

Ondanks dat hij nu zijn basisplek moet afstaan is de Sloveense aanvaller blij met de keuze die hij gemaakt heeft afgelopen zomer om naar de Achterhoek te komen. "Ja, ik geniet heel erg van mijn tijd hier. Zowel op het veld als het leven ernaast”, aldus Flakus Bosilj die op de afsluitende training bezocht werd door zijn ouders, vriendin én hond. “Ik denk dat het belangrijk is om een balans te hebben tussen voetbal en het leven daarbuiten, dus ja het is belangrijk voor mij. Ik geniet er nog meer van met hun thuis.”

Opstelling: Bakker; Fortes, Schenk, Lammers, A. Büttner; Warmerdam, Brittijn, Colyn; Önal, Haen, Van Gilst.

https://www.youtube.com/watch?v=06iNlMU-T3U

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

© Foto: REGIO8

Lees ook

2026-06-08 Schenking archief Baudartius College aan RAZ (002)

Archief Baudartius College naar Regionaal Archief Zutphen

Met twee handtekeningen werd de schenking van het archief van het Zutphense Baudartius College aan het Regionaal Archief Zutphen onlangs bekrachtigd. Enkele oud-docenten hebben zich de afgelopen jaren ingezet om het archief van deze school voor de toekomst veilig te stellen. Ze kregen daarbij de medewerking van eigenaar Achterhoek VO. Aan het RAZ nu de taak om het archief duurzaam om te pakken en het te beschrijven zodat het beschikbaar is voor verder onderzoek.

dsc_0100 (002)

Inschrijving Kindervakantieweek Zelhem officieel geopend

In de zomervakantie vindt de Kindervakantieweek in Zelhem plaats. Van maandag 17 tot en met vrijdag 21 augustus wordt het Pelikaanse bos opnieuw omgetoverd tot een plek vol spel, fantasie en plezier. Dit jaar staat de week in het teken van ”Het mysterie van de Vergeten Dokter", een spannend thema waarbij kinderen samen het mysterie gaan oplossen van de vergeten dokter.

JB-Reurpopzondag-2026-06-07-0087

Reurpop 2026 | zondag

Op zondag sloot Reurpop in Ruurlo het festivalweekend af met een levendige festivaldag. In de ochtend werd traditiegetrouw begonnen met Goedemorgen Reurpop, een koffieconcert vol Achterhoekse gezelligheid, waar bezoekers rustig de dag konden starten met muziek, koffie en een gemoedelijke sfeer.

IMG_2044

Jubileumfestival Salehem 50 jaar bij Museum Smedekinck

Dit jaar bestaat Salehem 50 jaar en streekmuseum Smedekinck 20 jaar. Zaterdag vond het jubileumfestival plaats om dit heugelijke feit te vieren.

Social-Media-Artikel-Kindermiddag-2026

Reurpop 2026 | het terrein verandert zondag in Rupo's kermis

Op zondagmiddag 12:00 tot 17:00 uur verandert het Reurpopterrein in één groot kermisfeest voor de jongste Reurpoppers tijdens Rupo’s Kermis. Een middag vol spelletjes, muziek, attracties en ouderwetse kermispret. De kindermiddag wordt mede mogelijk gemaakt door Plus Stam uit Ruurlo.

JB-Reurpopzaterdag-2026-06-06-0076

Reurpop 2026 | zaterdag

De zaterdag van Reurpop in Ruurlo stond volledig in het teken van muziek, sfeer en samen genieten. Het festivalterrein aan de Wiersseweg stroomde vol met bezoekers die kwamen voor een afwisselend programma op meerdere podia. Met namen als Mooi Wark en Stones Session op de line-up viel er voor veel festivalgangers genoeg te beleven.