gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

De Graafschap huurt Wanya Marçal

Wany-Marcal-foto-De-Graafschap-Media

De Graafschap huurt Wanya Marçal van Leicester City. De 21-jarige aanvaller met Portugese roots speelt daardoor dit seizoen in het blauw en wit van de Achterhoekse trots.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Graafschap huurt Wanya Marçal van Leicester City. De 21-jarige aanvaller met Portugese roots speelt daardoor dit seizoen in het blauw en wit van de Achterhoekse trots.

“Wanya is een speler met een goede individuele actie en diepgang”, legt Berry Powel uit. “Typisch een speler die we nog misten in onze selectie en nu gelukkig hebben weten toe te voegen. Daarnaast heeft hij al ervaring in het Championship en kon hij dit seizoen ook kiezen uit enkele clubs daar, maar kiest hij voor zijn ontwikkeling hier bij ons.”

De aanvaller die zowel als links- en rechtsbuiten uit de voeten kan, kwam het afgelopen seizoen zes duels in actie in voor Leicester City en scoorde daarin één keer.

Lees ook

_MOO2669

Festival bij Boerderij Ruimzicht in Halle

Een gratis toegankelijk festival op Boerderij Ruimzicht in het laatste weekend van juni.

JB-HokeninToldiek-2026-06-26-0045-1

Høken in Toldiek kent primeur

Hoewel er voor de hele dag code rood gold, wisten de trouwe festivalbezoekers Toldijk ’s avonds toch weer te vinden voor de 50e editie van Høken in Toldiek. Voor deze jubileumeditie had de buurt, zoals dat in de Achterhoek hoort, een feestelijke boog geplaatst. Dat zorgde meteen voor de juiste sfeer, want dit bijzondere feestje werd weer uitbundig gevierd.

tdm 2025-winnaar-1 (002)

43e Tour de Marienvelde

Ondanks al het voetbalgeweld dat momenteel vanuit de Verenigde Staten, Mexico en Canada op ons af wordt gestuurd en de overlast van de hitte in Nederland maar ook in Frankrijk, probeert de organisatie van de Tour de Mariënvelde voor de 43e keer de focus ook weer op de Tour de France en het daaraan gekoppelde Tourspel te krijgen.

e-waste-race

Mariaschool uit Ulft wint E-waste Race Achterhoek

Afgelopen vier weken hebben leerlingen van zeven basisscholen uit de Achterhoek een grote hoeveelheid elektronisch afval hergebruikt, gerepareerd en ingezameld tijdens de E-waste Race Achterhoek.

hitte0

HITTEBLOG | Basisscholen dicht, strooien en evenementen afgelast: code rood in Achterhoek

Met een weeralarm van het KNMI en code rood van kracht in de Achterhoek zijn verschillende evenement afgelast en ziet het dagelijks leven er iets anders uit. Zo zijn de meeste basisscholen gesloten en werken verschillende bedrijven met afwijkende tijden. Lokaal kan het kwik zelfs stijgen tot 40°C in de regio.

Winnaars Menzisfonds

Achterhoekse initiatieven krijgen financiële steun uit MenzisFonds voor meer vitaliteit, verbinding en veerkracht

Zestien organisaties in de Achterhoek kregen woensdagavond goed nieuws: zij ontvingen een financiële bijdrage uit het MenzisFonds. Met deze steun kunnen zij hun lokale plannen uitvoeren om inwoners vitaler, actiever en nog meer verbonden met elkaar te laten leven.