In Baak wordt een openluchtspel opgevoerd op de Schooldijk 6. Op 5 avonden kan er worden genoten van het spektakel rondom het stuk ''Buurtbewoners''.
In vier bedrijven volgen bezoekers het wel en wee van boerenfamilie Willemsen bestaande uit opa en oma en het echtpaar Willemsen en hun puberdochter. Zij krijgen een nieuwe buurman, Leo Jansen, uit de stad naast zich te wonen. Deze alternatieveling en zijn vrienden worden met wantrouwen bekeken.De normen, waarden en ideeën van de twee buren en die van (groot)ouders en (klein)dochter liggen nogal uiteen. Bovendien is de taal die ze spreken soms letterlijk en figuurlijk anders.
Dit levert over en weer de nodige wrevel, stekeligheden en spraakverwarringen op, waardoor zaken dreigen te ontsporen. Het verhaal neemt echter een onverwachte wending. Komt alles op z’n pootjes terecht? Het originele toneelstuk van Henk Straalman is bewerkt door de tekstgroep van Openluchtspel Baak. De speeldata zijn 15 mei, 16 mei, 20 mei, 23 mei en 24 mei. Kaarten zijn te bestellen via de website van het Openluchtspel Baak.