gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Zwarte Cross 2025 | Zondag

ASF_4971

Willeke Alberti begon zondag klokslag twaalf uur aan haar optreden en het werd zeer goed ontvangen door het vele toegestroomde publiek. Vervolgens werd het podium omgebouwd voor Normaal die na tien jaar afwezigheid weer een concert gaven.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Willeke Alberti begon zondag klokslag twaalf uur aan haar optreden en het werd zeer goed ontvangen door het vele toegestroomde publiek. Vervolgens werd het podium omgebouwd voor Normaal die na tien jaar afwezigheid weer een concert gaven.

Het veld voor het hoofdpodium stroomde vol, overvol en ruim 80.000 fans genoten met volle teugen van de geweldig Achterhoekse boerenrock formatie. Toen het nummer Oerend Hard gespeeld werd konden men zien wat het voor een gevoel bij het publiek losmaakte. Werkelijk iedereen zong mee uit volle borst en ging op de hurken. Op de crossbaan gingen diverse klassen met wagens, motors en andere attributen rond. Even later ging de finale van de Superklasse van start.

In de Freestyle Arena was er ook veel spektakel met als hoogtepunt de Backflip met een Zijspan van de Belgische combinatie Jason van Daele en Birgen Beernaert die vergezeld werden door meervoudig wereldkampioen Sven Verbrugge. Circuit de Schans bij MACL was afgelopen weekend het decor voor muziek, motorcross, spektakel en alles wat normaal onmogelijk is.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Van moestuinvondst tot museumstuk

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend

JB-Oranjefeest wborch-2026-06-20-0155

Oranjefeest in De Wildenborch

Op zaterdag 20 juni 2026 vond in buurtschap De Wildenborch, nabij Vorden, het jaarlijkse Oranjefeest plaats. Op het terrein aan de Wildenborchseweg 20 stond de dag traditiegetrouw in het teken van gezelligheid, gemeenschapszin en het bekende vogelschieten.

JB-Hamacrun1-2026-06-20-0105

29e Hamac Run in Harfsen

Op zaterdag 20 juni 2026 vond op circuit Het Peppelenbos in Harfsen de 29e editie van de Hamac Run plaats. Kinderen en volwassenen met een beperking stonden daarbij centraal als eregasten.

Rene Arendsen monteert audiotour Stedelijk Museum Zutphen (002)

Nieuwe audiotour neemt bezoekers mee op spannende reis door Zutphense geschiedenis

Het Stedelijk Museum Zutphen presenteert een gloednieuwe audiotour. Begeleid door sfeervolle muziek en bijpassende geluiden maken bezoekers een bloedstollend spannende reis door de geschiedenis van Zutphen en Gelderland. De belangrijkste hoogte- en dieptepunten komen voorbij. Denk aan de Vikingaanval uit de vroege middeleeuwen, de bloeitijd van de Hanze en het bombardement op Zutphen tijdens de Tweede Wereldoorlog.