gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Waanzinnige grote opkomst bij “Bronckhorster Beef” in Zelhem

DSC01238_202405091451_071

Dit jaar organiseerden Henry en Romy Mentink van het familiebedrijf Bronckhorster Beef voor de vierde keer een evenement op Hemelvaartsdag. Met een kidspark en kraampjes met Streekproducten, eigen Vlees van Wagyu en Black Angus runderen werd aangeboden en voor de muziekliefheb...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Dit jaar organiseerden Henry en Romy Mentink van het familiebedrijf Bronckhorster Beef voor de vierde keer een evenement op Hemelvaartsdag. Met een kidspark en kraampjes met Streekproducten, eigen Vlees van Wagyu en Black Angus runderen werd aangeboden en voor de muziekliefhebbers een prachtige band met gave nummers vulden de dag. Het vele toegestroomde publiek weten de boerderij van Henry en Romy te vinden en genoten van het super georganiseerde evenement.

Tussen Zelhem en Hengelo ligt sinds de jaren veertig van de vorige eeuw het mooie boerenbedrijf van de familie Mentink. Na de oorlog in 1947 kon opa Mentink de boerderij kopen en ook al was het niet de beste grond, ze konden zo een klein gemengd boerenbedrijf beginnen. Na opa en oma zetten vader en moeder Mentink het bedrijf voort. Het erf wordt ondertussen gedeeld, want zoon Henry is samen met zijn vrouw Romy ook een eigen boerenbedrijf gestart. Bronckhorster Beef, een natuur-inclusieve vleesboerderij met 60 hele bijzondere koeien: de Wagyu en Black Angus. 

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

SterrenwachtZon

‘Bescherm je ogen’: Achterhoek maakt zich op voor zonsverduistering

Na 27 jaar kan de Achterhoek zich weer opmaken voor een bijzonder fenomeen. Woensdagavond is er namelijk een zonsverduistering van 90 procent te zien. Een kans als deze laat volgens sterrenwacht Lochem nog tientallen jaren op zich wachten.

Sproei Droogte 2026-1

Waterschap stelt oppompverbod in voor Achterhoekse natuurgebieden

Het Waterschap Rijn en IJssel stelt een tijdelijk verbod in voor het oppompen van grondwater in kwetsbare natuurgebieden. Ook is het sproeien met grondwater in deze gebieden voorlopig verboden. Het verbod gaat woensdag om 08.00 uur in.

't Overschotje

't Overschotje

De zomer bij ‘t Overschotje

In de zomer blijven de leden van ’t Overschotje gewoon doorspelen. Omdat het op sommige dagen te warm was om ’s middags te spelen, is er al een paar maal ’s avonds gespeeld.

BrommersKarke20

Brommerliefhebbers uit Toldijk bezitten compleet Zündapp-archief

Inmiddels is het voor brommerliefhebbers uit heel het land vaste prik: Brommers Kieken in de Karke. Het evenement werd zaterdag voor de elfde keer gehouden in de Remigiuskerk in Steenderen. Dit jaar was het thema 'Onze oosterburen' en stonden de brommers uit Duitsland centraal.

DSC07654

Zomerfestival bij Kerkemeijer: Een editie met écht zomers weer

Het was zaterdag super weer voor het Zomerfestival bij Buitencentrum Kerkemeijer. Met een stralende zon en hoge temperaturen was het écht zomers weer, wat de perfecte basis vormde voor een sfeervol feest vol muziek en Achterhoekse gezelligheid.

IMG_2358

Marinus Nijman presenteert zijn eerste jeugdboek

De Zelhemse schrijver Marinus Nijman presenteerde op zaterdag 8 augustus zijn nieuwe jeugdboek Het Drakenei bij De Readshop in Zelhem.