gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Verslagenheid en ongeloof bij Lochemse hockeyclub na noodlottig overlijden lid

Kaars.jpg

Het noodlottige ongeval van een negentienjarige vrouw uit Lochem, die door een omvallende boom om het leven kwam, heeft veel losgemaakt in Lochem. Zo organiseert de hockeyclub van de vrouw donderdagavond een besloten bijeenkomst, om nabestaanden en clubgenoten het verlies een...

Viggo Zweverink |  | Aangepast op

Het noodlottige ongeval van een negentienjarige vrouw uit Lochem, die door een omvallende boom om het leven kwam, heeft veel losgemaakt in Lochem. Zo organiseert de hockeyclub van de vrouw donderdagavond een besloten bijeenkomst, om nabestaanden en clubgenoten het verlies een plek te geven.

“Het raakt ons diep en we hebben geen woorden voor dit enorme verlies. Onze gedachten gaan in het bijzonder uit naar haar familie en iedereen die haar liefheeft”, laat het bestuur van de Lochemse Hockey Club weten. De bijeenkomst is alleen voor leden van de hockeyclub en nabestaanden van de Lochemse. De negentienjarige vrouw kwam woensdagavond om het leven, toen zij tijdens het fietsen door een omvallende boom geraakt werd.

Op sociale media worden berichten over het noodlottige ongeval overspoeld met berichten van medeleven en verdriet, de verslagenheid is dan ook groot in de Lochemse gemeenschap. Ook omliggende Hockeyclubs uitten hun medeleven. “Namens ons heel veel sterkte voor de familie en allen die haar lief hebben”, laten de leden van VHC Twello weten.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

684902475_3086856291521842_7651460260547297555_n (002).jpg

560 kilometer voor het goede doel

Stanislav Suddia voltooit 11-daagse ‘Run van Dankbaarheid’

Na elf intensieve dagen is op woensdag de indrukwekkende ‘Run van Dankbaarheid’ van Stanislav Suddia officieel tot een einde gekomen. De finish vond plaats in Maastricht, waar Stanislav en zijn team warm werden ontvangen door de collega’s. Het markeerde het slotstuk van een uitzonderlijke prestatie: 560 kilometer hardlopen in 11 dagen, dwars door Nederland.

IMG_20260501_120509 (002).jpg

Haar doneren voor derde keer aan goed doel

Marieke, 24 jaar en student Archeologie, heeft voor de derde keer haar lange haar gedoneerd aan stichting Haarwensen die haarwerken maakt voor kinderen t/m 18 jaar die (gedeeltelijk) kaal zijn door een medische behandeling of andere oorzaak. Daarmee wil ze iets betekenen voor deze jonge mensen. De eerste keer dat ze haar lange haar doneerde was ze 10 jaar oud.

Foto-van-bord-bij-balie-vooraf-reserveren-of-inloopafspraak-maken__FocusFillWyIwLjAwIiwiMC4wMCIsNjQwLDQwMF0.jpg

Bezoek op afspraak en vooraf stukken reserveren bij ECAL

Vanaf 6 mei start het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers bij wijze van proef met twee extra werkwijzen voor de studiezaal. Bezoekers kunnen voortaan een inloopsafspraak maken. Ook brengen ze graag onder de aandacht dat het inmiddels mogelijk is om vooraf stukken te reserveren, zodat deze bij bezoek klaarliggen.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.

JB-promotie-2026-04-29-0007.JPG

Landelyk Lochem legt geschiedenis vast tijdens stadswandeling

Landelyk Lochem maakte tijdens een stadswandeling door Lochem een korte promotievideo, waarbij gids Herman Priester de deelnemers meenam langs markante plekken in de stad. Na een oproep op sociale media konden belangstellenden zich aanmelden om mee te wandelen en zo meer te horen over de rijke geschiedenis van Lochem.