gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Subsidie voor organisaties met hoge energiekosten

rtv-ideaal-munt-en-briefgeld

Ondernemers in het midden- en kleinbedrijf (mkb) en maatschappelijke organisaties in Bronckhorst die in de knel komen door de hoge energiekosten kunnen subsidie aanvragen. Het maximale subsidiebedrag is 4.000 euro per aanvraag. Deze financiële steun is bedoeld om de energierek...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Ondernemers in het midden- en kleinbedrijf (mkb) en maatschappelijke organisaties in Bronckhorst die in de knel komen door de hoge energiekosten kunnen subsidie aanvragen. Het maximale subsidiebedrag is 4.000 euro per aanvraag. Deze financiële steun is bedoeld om de energierekening te betalen en om energiebesparende maatregelen te treffen.

De gemeente Bronckhorst heeft een bijdrage ontvangen uit het Gelders Winterfonds van de provincie Gelderland. Het Winterfonds is bedoeld om gebruikers van maatschappelijk vastgoed en het midden- en kleinbedrijf (mkb) te ondersteunen bij de hoge energieprijzen. Met het geld uit dit fonds kunnen kleine bedrijven en lokale organisaties toch een financiële tegemoetkoming krijgen omdat ze (nog) geen aanspraak kunnen maken op bestaande regelingen van de rijksoverheid.

Voor MKB-ers en gebruikers van maatschappelijke organisaties is 30.000 euro gereserveerd. Het maximale subsidiebedrag is 4.000 euro per aanvraag als deze aan alle voorwaarden voldoet. Hiermee kan de gemeente 7 organisaties helpen. Een aanvraag indienen kan tot en met 1 november 2023.

© Foto: RTV Ideaal

Lees ook

MIVA Collecte 2026 (002)

MIVA collecte in alle katholieke kerken

Als elke minuut telt, kan een ambulance het verschil betekenen tussen leven en dood. Op de eilanden in het Victoriameer in Tanzania sterven onnodig veel mensen door gebrek aan vervoer. Daarom staat de jaarlijkse MIVA-kerkcollecte in heel Nederland in het teken van een ambulanceboot voor arts Athuman. Daarmee kunnen zwangere vrouwen, zieke kinderen en andere kwetsbare patiënten sneller levensreddende zorg krijgen.

JB-WelzijnLochem-2026-07-24-0055

Zomertoer in Laren trekt jong en oud

Laren stond op 24 juli in het teken van de Zomertoer van Welzijn Lochem. In Kulturhus ’t Kruispunt werden bezoekers vanaf 11.00 uur ontvangen met koffie en thee, waarna om 12.00 uur een gezamenlijke lunch volgde, verzorgd door Kulturhus Het Kruuspunt. Ruim dertig oudere deelnemers schoven aan voor een gezellige maaltijd vol ontmoeting en samenzijn.

BertSchieven0

Oorlogshistoricus Schieven over Zelhemse vliegtuigbom: ‘Heeft me echt verbaasd’

De Britse 500-ponder die bij het archeologische onderzoek bij het Witte Paard in Zelhem uit de grond kwam is donderdag tot ontploffing gebracht. Amateur-oorlogshistoricus Bert Schieven hield alles sinds de vondst van de vliegtuigbom nauwlettend in de gaten. Hij kan de bom exact dateren.

OmroepGLDZwembad

Lochem bouwt twee nieuwe buitenzwembaden

Nog één zomer kunnen inwoners hun vertrouwde baantjes trekken in de buitenbaden van Gorssel en Almen. Daarna maken ze plaats voor bouwvakkers en grote kranen. Beide zwembaden worden volledig vernieuwd. Deze week konden inwoners tijdens verschillende bijeenkomsten horen hoe die werkzaamheden eruit gaan zien.

SchipRijn

Sluizen bij Eefde dicht vanwege droogte: ook onttrekkingsverbod

Het sluizencomplex bij Eefde mag vanaf zaterdagmiddag niet meer gebruikt worden door scheepvaart. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal.

Build For Gambia 2026 (002)

Studenten Graafschap College zetten zich in voor bouwprojecten in Gambia

Zestien studenten en drie docenten van het Graafschap College uit Doetinchem reizen dit najaar naar Gambia om daar scholen op te knappen en kinderen een betere leeromgeving te geven. Om deze bijzondere reis en de werkzaamheden mogelijk te maken, is de projectgroep nog op zoek naar bedrijven en particulieren die het initiatief financieel willen ondersteunen.