gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Studenten Zone.college in de prijzen bij Skills The Finals

20220404-zone-college-finales-van-The-Skills-in-de-Jaarbeurs-in-Utrecht

Studenten Férence Mulder, Jasmijn Klein Oonk en Noa Houwers vertegenwoordigden Zone.college in de finales van Skills The Finals. Alle drie de studenten vielen hierbij in de prijzen. Tijdens het meerdaagse evenement dat gehouden werd in de Jaarbeurs in Utrecht gingen ze de stri...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Studenten Férence Mulder, Jasmijn Klein Oonk en Noa Houwers vertegenwoordigden Zone.college in de finales van Skills The Finals. Alle drie de studenten vielen hierbij in de prijzen. Tijdens het meerdaagse evenement dat gehouden werd in de Jaarbeurs in Utrecht gingen ze de strijd aan met andere mbo-studenten om de titel ‘Wie is de beste van Nederland in zijn of haar vakgebied’. WorldSkills Nederland is een organisatie die vakwedstrijden organiseert voor mbo-studenten. Van donderdag 31 maart tot en met vrijdag 1 april werden de finales van de skills wedstrijd gehouden.

De twintigjarige uit Herwen afkomstige student Groene detailhandel, Férence Mulder deed mee aan de wedstrijd Ondernemer Retail. Hij maakte deel uit van een groep van acht studenten die met elkaar de strijd aan gingen voor de titel ‘beste Ondernemer Retail van Nederland’. Jasmijn Klein Oonk, student Bloem, groen & styling deed mee aan de vakwedstrijd Bloembinder. De twintigjarige studente uit Bathmen ging samen met zes andere studenten aan de slag met verschillende opdrachten. Zo moesten ze onder andere een productetalage maken, een arrangement en meerdere boeketten. Student Dierverzorging, Noa Houwers deed samen met zeven andere studenten mee aan de vakwedstrijd voor Dierverzorger. De in Aalten wonende Noa ging aan de slag met maar liefst tien verschillende opdrachten. Zo moest ze onder andere een dierenverblijf inrichten en een kattenpraktijk runnen, waarbij diverse werkzaamheden hoorden.

“Bij Zone.college hebben we gelukkig veel aandacht voor leerlingen en studenten die extra zorg en toewijding nodig hebben. Die aandacht hebben we ook voor leerlingen en studenten die in hun vakgebied willen excelleren. De Skills wedstrijden bieden hiervoor een prachtige mogelijkheid. Het was mooi om te zien hoe onze studenten hier op het toppen van hun kunnen presteerden” aldus Berend Pastoor, lid van het college van bestuur van Zone.college.

Foto: Zone.College

Lees ook

KmK (002)

Angelique Krüger aan vooravond Achterhoekse megaklus

Klussen met Krüger: Zo heet de splinternieuwe reallife-soap van de bekende Gelderse tv-presentator Angelique Krüger.

WIELRENARCHIEF

Wielrenners trotseren opnieuw Baakse klinkers tijdens Hel van Baok

De klinkers in het buitengebied van Baak vormen zondag 23 augustus het decor van de wielerwedstrijd ‘Hel van Baok’. Zo’n negentig wielrenners strijden dan om de winst op een parcours, waarbij vooral de beruchte klinkerstrook op de Vrendenbargsedijk het verschil moet maken. Martin Weijers van Wielervereniging Vierakker Wichmond is blij dat er nog wielerwedstrijden zoals deze worden gereden.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 15.34.37

Keijenborgse zorgcentrum staat voor flinke verandering

Zorgcentrum Maria Postel in Keijenborg krijgt een nieuwe toekomst. Remon van Amersfoort, eigenaar van Huize Sonnevanck in Hengelo, gaat de zorglocatie voortzetten nadat de vorige zorginstelling failliet ging. Hij wil van de Maria Postel weer een plek maken die een actieve rol speelt in het dorp en de maatschappij.

WillemienUilen10

Uilen helpen Willemien Weerman door zware periode heen

Adamo zingt C’est ma vie en voor haar klinkt het Franse chanson uit de muziekbox misschien wel als C’est la vie. Ze is ongeneeslijk ziek en heeft dat mede door het tekenen en het schilderen van uilen een plek gegeven. Willemien Weerman exposeert vanaf zaterdag met haar ‘uilen’ in haar woonplaats Hengelo.

Schermafbeelding 2026-08-19 081346

Landelijk startschot voor Makelaar Van Essen-borden in Vierakker

Maandagavond 17 augustus is in Vierakker het landelijke startschot gegeven voor de zogenoemde Makelaar Van Essen-borden. Met deze actie willen boeren zichtbaar maken wat de gevolgen van het voorgestelde stikstofbeleid zal zijn, namelijk uitverkoop van het platteland. Er waren ongeveer 800 boeren en sympathisanten bijeen om gezamenlijk een duidelijk en vreedzaam signaal af te geven.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.