gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Streek & Dialect Rock Festival ‘H@ll’s B@ll’s’ op 7 september in Halle

Boh-foi-toch-burolivemuziek.nl_-1

Op zaterdag 7 september 2024 vindt op het tot festivalterrein ingerichte Landgoed "De Pluimershoeve" aan de Pluimersdijk in Halle het dampende en bruisende Streek & Dialect Rock Festival ‘H@ll’s B@ll’s’ plaats. Met een spectaculair programma met Boh Foi Toch, Mooi Wark, St...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Op zaterdag 7 september 2024 vindt op het tot festivalterrein ingerichte Landgoed "De Pluimershoeve" aan de Pluimersdijk in Halle het dampende en bruisende Streek & Dialect Rock Festival ‘H@ll’s B@ll’s’ plaats. Met een spectaculair programma met Boh Foi Toch, Mooi Wark, Stoer, De Boetners, Onwies en Snormaal wordt dit voor de liefhebbers een onvergetelijk Open-Air Festival.

Naast 2 XL-podia en de fantastische bands, worden er door de enthousiaste en vakkundige barmedewerkers drinks geschonken, is er een uitgebreide food-area met tal van foodtrucks, merchandise stands, ruime zit- en staanplaatsen, schone toiletten, gratis parkeerplaatsen en voldoende overkappingen tegen zon of regen, oftewel alles om dit unieke festival helemaal compleet te maken.

Het festivalterrein Landgoed "De Pluimershoeve" in Halle opent zaterdag 7 september haar poorten om 15:00 uur en het programma start om 16:00 uur. Kaarten voor het festival zijn inmiddels te bestellen.

Lees ook

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Van moestuinvondst tot museumstuk

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend

JB-Oranjefeest wborch-2026-06-20-0155

Oranjefeest in De Wildenborch

Op zaterdag 20 juni 2026 vond in buurtschap De Wildenborch, nabij Vorden, het jaarlijkse Oranjefeest plaats. Op het terrein aan de Wildenborchseweg 20 stond de dag traditiegetrouw in het teken van gezelligheid, gemeenschapszin en het bekende vogelschieten.

JB-Hamacrun1-2026-06-20-0105

29e Hamac Run in Harfsen

Op zaterdag 20 juni 2026 vond op circuit Het Peppelenbos in Harfsen de 29e editie van de Hamac Run plaats. Kinderen en volwassenen met een beperking stonden daarbij centraal als eregasten.

Rene Arendsen monteert audiotour Stedelijk Museum Zutphen (002)

Nieuwe audiotour neemt bezoekers mee op spannende reis door Zutphense geschiedenis

Het Stedelijk Museum Zutphen presenteert een gloednieuwe audiotour. Begeleid door sfeervolle muziek en bijpassende geluiden maken bezoekers een bloedstollend spannende reis door de geschiedenis van Zutphen en Gelderland. De belangrijkste hoogte- en dieptepunten komen voorbij. Denk aan de Vikingaanval uit de vroege middeleeuwen, de bloeitijd van de Hanze en het bombardement op Zutphen tijdens de Tweede Wereldoorlog.