gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Rensa Family kiest voor duurzame groei in de Achterhoek

FOTO-PB-Rensa-A18-30-jan-2025-002

Rensa Family zet een belangrijke stap in de toekomst met de aankoop van een perceel van 14,7 hectare op het A18 Bedrijvenpark in Doetinchem (Wehl). Met deze investering legt de organisatie de basis voor verdere groei en innovatie, terwijl zij trouw blijft aan haar wortels in d...

Yvonne Hofman |  | Aangepast op

Rensa Family zet een belangrijke stap in de toekomst met de aankoop van een perceel van 14,7 hectare op het A18 Bedrijvenpark in Doetinchem (Wehl). Met deze investering legt de organisatie de basis voor verdere groei en innovatie, terwijl zij trouw blijft aan haar wortels in de regio Achterhoek. Met de verkoop van de kavel aan Rensa wordt er invulling gegeven aan de grootste kavel van het A18 Bedrijvenpark.

In de tweede helft van dit jaar start de eerste fase van de bouw van een hypermodern, innovatief en duurzaam logistiek centrum van 80.000 m2. Deze nieuwe locatie biedt niet alleen ruimte voor het grootste oplaadplein voor elektrische vrachtwagens van Europa, maar ook voor efficiëntere logistieke processen en toekomstige uitbreidingen. Dit omvat ook de bouw van kantoren en magazijnen waarin nieuwe technologieën worden toegepast.

Donderdagochtend 30 januari tekenden CEO Henk-Jan Wegman namens Rensa Family en wethouder Robbert Hummelink de koopovereenkomst voor de bouwkavel op het A18 Bedrijvenpark.

Rensa Family is een internationale familie van groothandelsbedrijven en dienstverleners in de installatiesector.

Lees ook

image0 (002)

Anne Joldersma nieuwe voorzitter Steengroeve Theater Winterswijk

Sinds 2010 organiseert de Stichting Steengroeve Theater in de zomer een uniek en groots evenement in de Steengroeve Winterswijk. Per 1 november 2026 is Anne Joldersma de nieuwe voorzitter van deze stichting. Hij neemt daarmee het stokje over van Rutger de Vries, die wegens zijn verhuizing naar Amsterdam deze functie neerlegt, maar als bestuurslid aanblijft.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Bronckhorst moet onderhoudsbudget met bijna 3,9 miljoen euro verhogen

Het onderhoud van gemeentelijke gebouwen en sportaccommodaties in de gemeente Bronckhorst gaat de komende vijf jaar bijna 3,9 miljoen euro extra kosten. Dit blijkt uit een nieuw onderhoudsplan van de gemeente, die fors duurder uitvalt dan het plan van zeven jaar geleden.

IMG_3181

Slachtvisite met "pruveri-je" bij Museum Smedekinck

Oude tijden herleefden tijdens de Slachtvisite met “pruveri-je”, die zondag bij Streekmuseum Smedekinck in Zelhem werd gehouden.

30-1-26 JvBrit Enduro (1)

Ruim 300 Endurorijders in actie tijdens 47e Jan van Beek Rit

Afgelopen zaterdag werd rondom Zelhem de 47e Jan van Beek Rit verreden. Ruim 300 Endurorijders kwamen in verschillende klassen in actie op het parcours, dat onder meer door de omgeving van de Kappenbulten en het Hengelose Zand voerde.

Inwonersbijeenkomst nabij Epse Windmolens Omroep Gelderland

Windmolens van maximaal 280 meter hoog vlak bij Epse, bewoners bezorgd

Inwoners uit Epse maken zich zorgen over het plan voor vier windmolens van maximaal 280 meter hoog langs de A1 bij Deventer. Hoewel het plan volledig op Overijssels grondgebied is, is de dichtstbijzijnde molen gepland op slechts 50 meter van gemeente Lochem. Omwonenden vrezen voor hun leefomgeving en de natuur. Donderdag kwamen ze naar een informatieavond in Deventer om hun zorgen te uiten en informatie op te halen.

WMM_2879

Zelhemse voetbalclub zet eerste stap richting nieuw sportpark met verkoop veld

De Zelhemse voetbalclub ZZC’20 is akkoord gegaan met de verkoop van veld acht aan de gemeente Bronckhorst. ZZC’20 heeft hierdoor 1,5 miljoen euro te besteden, dat voorlopig apart wordt gehouden voor de mogelijke realisatie van een nieuwe sportpark.