gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Piersonstraat Zelhem in juli opgebroken door bouwwerkzaamheden

piersonstraat.jpg

In de eerste week van juli is een start gemaakt met de bouwplannen voor de locatie van het voormalige kerkgebouw ‘De Vlam’ aan de Piersonstraat in Zelhem. Woningcorporatie ProWonen realiseert hier de komende tijd acht nieuwe huurwoningen. Voor de aanleg van een nieuw riool in...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

In de eerste week van juli is een start gemaakt met de bouwplannen voor de locatie van het voormalige kerkgebouw ‘De Vlam’ aan de Piersonstraat in Zelhem. Woningcorporatie ProWonen realiseert hier de komende tijd acht nieuwe huurwoningen. Voor de aanleg van een nieuw riool in de Piersonstraat is de weg vanaf 7 juli tot en met de week van 9 augustus diverse keren afgesloten.

Liemers wegenbouw start in de week van 5 juli met het aanbrengen van het infiltratiesysteem en met het aanleggen van de riolering in de Piersonstraat. Hiervoor wordt het asfalt uit de straat verwijderd. Tijdens de werkzaamheden wordt de straat diverse keren afgesloten. Directe omwonenden hebben hierover een brief ontvangen. Nadat Liemers klaar is in de week van 9 augustus, ligt er geen asfalt meer. Er wordt tijdelijk een puinbaan als verharding aangebracht. Deze blijft er tot het eind van de bouw liggen. Pas als de woningen klaar zijn, wordt de straat weer hersteld.

Van Campen Bouwgroep start na de bouwvak met de bouw van de acht woningen. ProWonen biedt deze woningen vanaf september aan op www.thuisindeachterhoek.nl

Lees ook

684902475_3086856291521842_7651460260547297555_n (002).jpg

560 kilometer voor het goede doel

Stanislav Suddia voltooit 11-daagse ‘Run van Dankbaarheid’

Na elf intensieve dagen is op woensdag de indrukwekkende ‘Run van Dankbaarheid’ van Stanislav Suddia officieel tot een einde gekomen. De finish vond plaats in Maastricht, waar Stanislav en zijn team warm werden ontvangen door de collega’s. Het markeerde het slotstuk van een uitzonderlijke prestatie: 560 kilometer hardlopen in 11 dagen, dwars door Nederland.

IMG_20260501_120509 (002).jpg

Haar doneren voor derde keer aan goed doel

Marieke, 24 jaar en student Archeologie, heeft voor de derde keer haar lange haar gedoneerd aan stichting Haarwensen die haarwerken maakt voor kinderen t/m 18 jaar die (gedeeltelijk) kaal zijn door een medische behandeling of andere oorzaak. Daarmee wil ze iets betekenen voor deze jonge mensen. De eerste keer dat ze haar lange haar doneerde was ze 10 jaar oud.

Foto-van-bord-bij-balie-vooraf-reserveren-of-inloopafspraak-maken__FocusFillWyIwLjAwIiwiMC4wMCIsNjQwLDQwMF0.jpg

Bezoek op afspraak en vooraf stukken reserveren bij ECAL

Vanaf 6 mei start het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers bij wijze van proef met twee extra werkwijzen voor de studiezaal. Bezoekers kunnen voortaan een inloopsafspraak maken. Ook brengen ze graag onder de aandacht dat het inmiddels mogelijk is om vooraf stukken te reserveren, zodat deze bij bezoek klaarliggen.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.

JB-promotie-2026-04-29-0007.JPG

Landelyk Lochem legt geschiedenis vast tijdens stadswandeling

Landelyk Lochem maakte tijdens een stadswandeling door Lochem een korte promotievideo, waarbij gids Herman Priester de deelnemers meenam langs markante plekken in de stad. Na een oproep op sociale media konden belangstellenden zich aanmelden om mee te wandelen en zo meer te horen over de rijke geschiedenis van Lochem.