gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Overeenkomst Elzenbos Brummen getekend

FJEPeJvXIAYjCpL.jpg

Maandag is de overeenkomst voor 80 nieuwe woningen in Elzenbos (Brummen) ondertekend. De overeenkomst werd ondertekend door wethouder Pouwel Inberg en vertegenwoordiger van de 7 marktpartijen, David van der Hulst. Hiermee is de volgende stap gezet om deze woningen te realisere...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Maandag is de overeenkomst voor 80 nieuwe woningen in Elzenbos (Brummen) ondertekend. De overeenkomst werd ondertekend door wethouder Pouwel Inberg en vertegenwoordiger van de 7 marktpartijen, David van der Hulst. Hiermee is de volgende stap gezet om deze woningen te realiseren. De verwachting is dat de eerste woningen in het tweede kwartaal van 2022 in de verkoop gaan. De start van de bouw van de woningen wordt verwacht in de tweede helft van 2022.

Op basis van provinciale en regionale woningbouwcijfers werd de gemeente Brummen enkele jaren geleden gedwongen om minder woningen te bouwen. Dit had onder andere grote gevolgen voor het aantal woningen binnen het woningbouwproject Elzenbos. Enkele mooie andere ontwikkelingen zorgden sindsdien voor een eigen invulling van het gebied. Zo biedt het nieuwe woningcomplex van Philadelphia een thuis voor 25 mensen met een verstandelijke beperking. En met de komst van het Voedselbos hebben vrijwilligers een groen hart gecreëerd in deze wijk. Langs de N348 ligt een zonnepark, waar BrummenEnergie lokale groene energie opwekt.

De marktpartijen die meedoen aan de overeenkomst zijn Copernicus Builders uit Zelhem, Van Campen Bouw uit Zelhem, BPD Ontwikkeling B.V. uit Amsterdam, Veluwonen uit Eerbeek, Veluwezoom-Verkerk Bouw uit Zevenaar, Rotij Grondontwikkeling Oost uit Rijssen en Van Wanrooij Projectontwikkeling uit Geffen.

Foto: Gemeente Brummen

Lees ook

Pages-5-attachment2_VBBox-1920w.jpg

Inzameling Voedselbank Doetinchem bij Jumbo Hollak in Zelhem

Voedselbank Doetinchem, met uitgiftepunten in Zelhem en Doetinchem houdt in samenwerking met Jumbo Hollak in Zelhem een winkelactie.

DSC04060.jpg

Oosterwijkse Pinksterfeesten 2026

Dit weekend was er weer een groot feest en een mooi evenement in Zelhem. De Oosterwijkse Pinksterfeesten zijn ieder jaar weer publiekstrekker met als hoogtepunt de grote trekkertrek wedstrijden op de zondag.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

Ole Bekker en Martin Bouwmeester (002).jpg

Nieuwe 24/7 AED bij SV Halle

Halle is sinds deze week een 24/7 toegankelijke AED rijker. Bij SV Halle is een nieuwe AED geplaatst die inmiddels is aangemeld bij HartslagNu en dag en nacht beschikbaar is voor sporters, bezoekers én inwoners van Halle en omgeving.

Inspiratiemiddag-MoreGorssel-200526-318 (002).jpg

Nieuwe onderwijsbrochures voor Lochem en Zutphen feestelijk gelanceerd

In Museum MORE vond op woensdag 20 mei de Inspiratiemiddag voor Zutphen en Lochem plaats. Tijdens deze bijeenkomst voor onderwijsprofessionals werd het aanbod van Brede School Lochem en het Onderwijs Keuzemenu Zutphen 2026–2027 met twee nieuwe brochures feestelijk gelanceerd.

3M3A7742_Marijt Helmink_(c)Anne van Zantwijk MedRes2.jpg

Amphion: Een veelzijdig en verrassend nieuw theaterseizoen

Met een bomvol en verrassend programma presenteert Amphion in Doetinchem deze week het nieuwe theaterseizoen 2026/2027. Programmeur Marijt Helmink belooft een jaar waarin iedereen iets vindt dat raakt. “Ik ga mijn tweede seizoen in bij Amphion, en werk al zo’n vijftien jaar als programmeur. Juist die ervaring helpt om steeds beter aan te voelen wat ons publiek wil zien.”