gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Otwin van Dijk en Marco Bennink bezoeken het Grensland College

Otwin-van-Dijk-en-Marco-Bennink-bezoeken-het-Grensland-College-11-10-2023

Afgelopen week lichtten studenten van de Ad Logistiek (Logistics Management) hun vak toe en lieten ze zien hoe werken en studeren eruitziet bij het Grensland College. Ze spraken namelijk met burgemeester Otwin van Dijk en wethouder Marco Bennink. De gesprekken vielen in de sma...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Afgelopen week lichtten studenten van de Ad Logistiek (Logistics Management) hun vak toe en lieten ze zien hoe werken en studeren eruitziet bij het Grensland College. Ze spraken namelijk met burgemeester Otwin van Dijk en wethouder Marco Bennink. De gesprekken vielen in de smaak en de ideeën om andere bedrijven te bezoeken, vlogen over tafel.

Naast de gesprekken met studenten, spraken Van Dijk en Bennink ook met de HAN-docent van de opleiding, Jan Bert Rijnberk. Ad staat voor Associate degree, een tweejarige deeltijd hbo-opleiding. Het Grensland College is een samenwerking tussen het Graafschap College, Saxion, Iselinge en de HAN. Samen biedt dit verband deeltijdopleidingen in de Achterhoek aan. Een aantal opleidingen wordt in Winterswijk gegeven, maar de opleiding Ad Logistiek (Logistics Management) wordt in het CIVON in Ulft aangeboden.

Studenten van de Ad Logistiek (Logistics Management) volgen de opleiding op maandagen. Daarnaast werken ze bij een aantal bijzondere logistieke bedrijven in de regio. Bovendien is de opleiding in Ulft voor veel van de studenten veel dichterbij dan wanneer ze de Ad bij een hogeschool zouden volgen.

© Foto: Roel Kleinpenning

Lees ook

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

studiekring zelhem (002)

Studiekring 50+ in Zelhem zoekt nieuwe leden

De studiekring 50+ in Bibliotheek Zelhem bestaat 10 jaar. Wat in 2016 begint als een informatiebijeenkomst, groeit uit tot een groep van gemiddeld twaalf deelnemers die elke twee weken samenkomt om kennis te delen, elkaar te ontmoeten en geestelijk actief te blijven.

ZC2025_20250717_1808_MartinHols_MH_52028-CR3_HQ

Zwarte Cross maakt headliner bekend: katapultsprong van 75 meter over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross, Feestfabriek Alles Komt Goed BV, maakt de ultieme headliner bekend voor de komende editie: een katapultsprong van 75 meter over de Megatent. De organisatie heeft stuntkoppel Noa Diorgina Man en Jim “Jimbo” van Nes bereid gevonden om deze verste katapultsprong ooit te volbrengen. “Noa en Jim zijn atleten van absoluut topniveau. Het is een geweldige eer dat zij het aandurven om deze nooit eerder vertoonde stunt uit te voeren voor ons publiek”, aldus de Feestfabriek.

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend