gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

MediaMarkt vertrekt na tien jaar uit Doetinchem

MediaMarkt0

Mediamarkt sluit na tien jaar het filiaal in Doetinchem. Vrijdag 28 februari is de winkel voor het laatst geopend.

Tim Rondeel |  | Aangepast op

Mediamarkt sluit na tien jaar het filiaal in Doetinchem. Vrijdag 28 februari is de winkel voor het laatst geopend.

“Het pand is helaas te groot voor het verzorgingsgebied van deze winkel in Doetinchem”, laat Marlies van Oudheusden van MediaMarkt weten. Het liefst was de elektronicagigant niet uit de Achterhoekse stad vertrokken, maar ze zagen voor zichzelf geen andere keus. “Wat ik verder kan melden is dat we enige tijd opties hebben verkend, maar de uitkomst is dat we helaas geen nieuwe, meer passende locatie in Doetinchem hebben gevonden”, aldus Van Oudheusden.

De woordvoerder betreurt de sluiting van de winkel in Doetinchem wel. “Het is heel jammer, maar we zien onze klanten van Doetinchem graag in de buurt weer terug en we zijn natuurlijk met ons personeel in gesprek om voor hen een goede en passende oplossing te vinden”, zegt ze. “Met 3 andere vestigingen redelijk in de buurt, in Apeldoorn, Arnhem en Duiven, kunnen we onze klanten nog steeds goed bedienen”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

WIELRENARCHIEF

Wielrenners trotseren opnieuw Baakse klinkers tijdens Hel van Baok

De klinkers in het buitengebied van Baak vormen zondag 23 augustus het decor van de wielerwedstrijd ‘Hel van Baok’. Zo’n negentig wielrenners strijden dan om de winst op een parcours, waarbij vooral de beruchte klinkerstrook op de Vrendenbargsedijk het verschil moet maken. Martin Weijers van Wielervereniging Vierakker Wichmond is blij dat er nog wielerwedstrijden zoals deze worden gereden.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 15.34.37

Keijenborgse zorgcentrum staat voor flinke verandering

Zorgcentrum Maria Postel in Keijenborg krijgt een nieuwe toekomst. Remon van Amersfoort, eigenaar van Huize Sonnevanck in Hengelo, gaat de zorglocatie voortzetten nadat de vorige zorginstelling failliet ging. Hij wil van de Maria Postel weer een plek maken die een actieve rol speelt in het dorp en de maatschappij.

WillemienUilen10

Uilen helpen Willemien Weerman door zware periode heen

Adamo zingt C’est ma vie en voor haar klinkt het Franse chanson uit de muziekbox misschien wel als C’est la vie. Ze is ongeneeslijk ziek en heeft dat mede door het tekenen en het schilderen van uilen een plek gegeven. Willemien Weerman exposeert vanaf zaterdag met haar ‘uilen’ in haar woonplaats Hengelo.

Schermafbeelding 2026-08-19 081346

Landelijk startschot voor Makelaar Van Essen-borden in Vierakker

Maandagavond 17 augustus is in Vierakker het landelijke startschot gegeven voor de zogenoemde Makelaar Van Essen-borden. Met deze actie willen boeren zichtbaar maken wat de gevolgen van het voorgestelde stikstofbeleid zal zijn, namelijk uitverkoop van het platteland. Er waren ongeveer 800 boeren en sympathisanten bijeen om gezamenlijk een duidelijk en vreedzaam signaal af te geven.

Steenderen0

Inwoners Steenderen mogen meedenken over nieuwe woonwijk

Inwoners van Steenderen kunnen tijdens een participatiebijeenkomst meedenken met een nieuwe buurt voor hun dorp. De bijeenkomst vindt op 3 september plaats op de bouwlocatie aan de Bronkhorsterweg.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593

Ook 'vriend' die Lisanne doodstak in hoger beroep

De 26-jarige man uit Ulft, die twee jaar geleden de toen 23-jarige Lisanne doodstak in haar huis in Hoog-Keppel, vecht zijn straf aan. De man werd in juli veroordeeld tot TBS met dwangverpleging maar gaat in beroep tegen deze straf. Eerder ging het Openbaar Ministerie ook al in hoger beroep.