gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Jesse van de Haar op huurbasis naar De Graafschap

Jesse-van-de-Haar-Copyright-De-Graafschap-Media.jpg

De Graafschap heeft zich versterkt met Jesse van de Haar die op huurbasis overkomt van FC Utrecht. De 19-jarige zoon van oud-aanvaller Hans van de Haar scoorde vorig seizoen in beide duels tegen de Achterhoekse trots voor Jong FC Utrecht.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Graafschap heeft zich versterkt met Jesse van de Haar die op huurbasis overkomt van FC Utrecht. De 19-jarige zoon van oud-aanvaller Hans van de Haar scoorde vorig seizoen in beide duels tegen de Achterhoekse trots voor Jong FC Utrecht.

“Unaniem waren we het er over eens dat Jesse met zijn veelzijdigheid uitstekend past binnen onze selectie en club”, aldus Peter Bijvelds, technisch directeur bij De Graafschap. “Zijn manier van spelen en zijn karakter zijn daarnaast nog twee eigenschappen die uitstekend passen binnen De Graafschap. Wij zijn heel blij met zijn komst naar onze mooie club.”

Van de Haar speelde tot nog toe ruim veertig duels in de Keuken Kampioen Divisie voor het beloftenelftal van FC Utrecht. Daarnaast maakte hij afgelopen seizoen ook zijn debuut voor de hoofdmacht uit de Domstad.

Lees ook

VBGRAALM0.jpg

De Graafschap klaar voor play-offs: ‘Je kan zomaar na zes potjes in de Eredivisie staan’

Voor De Graafschap begint woensdag de play-offs. Na een lange aanloop en een trainingskamp gaat er nu eindelijk weer gespeeld worden om de knikkers. In Flevoland wacht de eerste ontmoeting van het tweeluik met Almere City. “Je kan zomaar na zes potjes in de Eredivisie staan”, aldus verdediger Schoppema.

CamerasStationLochem2.png

Lochem stopt camerabewaking op station: ‘Geen structurele veiligheidsproblemen'

De gemeente Lochem heeft per 1 mei de tijdelijke camera’s op het station in Lochem verwijderd. In september 2025 werden deze geplaatst na signalen van overlast en onveilige situaties rond het stationsgebied.

lochem gemeentehuis0.jpg

Gemeente Lochem sloot 2025 af met flinke financiële meevaller

De gemeente Lochem heeft 2025 afgesloten met een financiële meevaller van 7,4 miljoen euro. In eerste instantie werd rekening gehouden met een voordeel van 2,6 miljoen euro, nu blijkt dat volgens de concept-jaarrekening bijna vijf miljoen euro hoger te liggen.

WhatsApp Image 2026-05-04 at 18.24.02.jpeg

Grote brand verwoest loods in Drempt

In een loods in Drempt is maandagavond een grote brand uitgebroken. De brandweer was met meerdere eenheden ter plaatse om de brand te bestrijden. Volgens de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland ging de brand gepaard met hevige rookontwikkeling.

DSC02276.jpg

Dodenherdenking 2026 - Zelhem

Op 4 mei 2026 kwam de Zelhemse gemeenschap in grote getale samen voor de jaarlijkse dodenherdenking. Ondanks de regenval, die de avond een extra sober karakter gaven, was de opkomst groot. In een ingetogen sfeer in de Lambertikerk en bij het monument werd gezamenlijk stilgestaan bij de slachtoffers van oorlogsgeweld.

JB-DDH-2026-05-04-0004.JPG

Dodenherdenking 2026 - Laren

De Dodenherdenking van 2026 bij het oorlogsmonument in Laren werd vanwege de weersvoorspellingen verplaatst naar de Protestantse kerk in Laren. Daar opende voorzitter Alfred van Lenthe van Laren & Oranje de 4 mei-herdenking met een welkomstwoord. De kerk was goed gevuld met belangstellenden die samenkwamen om stil te staan bij de slachtoffers van de oorlog.