gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Jeroen Berends opnieuw lijsttrekker CDA Doetinchem

Jeroen-foto-002

Tijdens de algemene ledenvergadering van het CDA Doetinchem is huidig fractievoorzitter Jeroen Berends gekozen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen van maart volgend jaar.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Tijdens de algemene ledenvergadering van het CDA Doetinchem is huidig fractievoorzitter Jeroen Berends gekozen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen van maart volgend jaar.

Berends zegt dankbaar te zijn voor de steun en geeft aan er enorm veel zin in te hebben. "De afgelopen jaren heeft het CDA veel bereikt voor Doetinchem. Dit komt zowel door de fractie in de raad als onze wethouders Ingrid Lambregts en Rens Steintjes in het college". "Verkiezingen gaan over ideeën en plannen voor de toekomst, maar het is ook verantwoordelijkheid nemen voor wat we de afgelopen 4 jaar dankzij de CDA-stemmers hebben weten te bereiken voor Doetinchem, Wehl en Gaanderen".

Berends zegt blij te zijn met de lijst waarmee ze de verkiezingen ingaan. "We hebben echt een top-team! Het is een lijst met vernieuwing maar zeker ook met oog voor ervaring. Met Rens Steintjes hebben we daarnaast een uitstekende wethouders kandidaat voor de komende periode".

Tijdens de ALV werd ook de aftrap gegeven voor de campagne. Het verkiezingsprogramma, met als titel ‘’Een Fatsoenlijk Doetinchem’’, werd door de leden aangenomen.

Lees ook

The Stone Souls-(fotograaf Lonneke Prins) (002)

Inschrijving geopend voor de 13e Dag van de Achterhoekse Popmuziek

Op zaterdag 14 november vindt de 13e editie van de Dag van de Achterhoekse Popmuziek plaats. Verspreid over de hele Achterhoek laten ruim 50 bands, muzikanten en singer-songwriters hun muziek horen op 25 bijzondere locaties. Van muziekcafés tot musea, van een authentieke kapschuur tot een lokale bierbrouwerij: de Dag van de Achterhoekse Popmuziek brengt muziek en cultuur samen op verrassende plekken.

de Titelverdedigers 1 (002)

Prachtige dag voor Stratentoernooi ZZC'20

Op zaterdag 13 juni werd het jaarlijkse Stratentoernooi gehouden bij ZZC’20. 32 Teams streden om de titel en de eeuwige roem.

JB-Petrollaren-2026-06-13-0011

Oude tractoren op petroleum toeren door de gemeente Lochem

Op zaterdag 13 juni werd in de gemeente Lochem de Petroleumrit georganiseerd door het OTMV afdeling Gelderland.

Patrick Nijenhuis1

Heavensride 2026: fietsen voor een hoger doel met de Duveltrappers

Op zaterdag 27 juni 2026 is het weer zover: de Heavensride. Voor de tweede keer stapt het team Duveltrappers op de fiets om deze bijzondere tocht te rijden. Een sportieve uitdaging van formaat, maar vooral een dag met een diepere betekenis.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

car-1865856_1280

Verkeerd dragen van de gordel: duizenden boetes in Gelderland

Even een kort ritje zonder gordel, of hem pas omdoen als je twee straten verder bent: het is gevaarlijk én het kan je een forse prent opleveren. In 2025 werden in Gelderland 3.052 boetes uitgedeeld voor het niet of verkeerd dragen van de gordel. Dat zijn er 17% meer dan in 2024. Dat blijkt uit onderzoek van occasion- en vergelijkingsplatform Gaspedaal.nl.