gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Gemeente Bronckhorst zoekt ondernemer van het jaar

gemeentebronckhorst

Ondernemers zijn belangrijk voor de gemeente Bronckhorst. Ze zorgen voor de werkgelegenheid van inwoners, maar dragen ook in belangrijke mate bij aan de leefbaarheid in de kernen. Gemeente Bronckhorst wil graag haar waardering uitspreken voor de ondernemers in gemeente Bronckh...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Ondernemers zijn belangrijk voor de gemeente Bronckhorst. Ze zorgen voor de werkgelegenheid van inwoners, maar dragen ook in belangrijke mate bij aan de leefbaarheid in de kernen. Gemeente Bronckhorst wil graag haar waardering uitspreken voor de ondernemers in gemeente Bronckhorst.

De gemeente Bronckhorst laat weten dit jaar voor het eerst, samen met een werkgroep van enkele ondernemers, de uitreiking van de 'Ondernemer van het Jaar prijs' te organiseren. Hierbij is er ook een 'Startersprijs' en 'Publieksprijs'. Dit gebeurt tijdens een feestelijke bijeenkomst op 9 november in Hummelo. De bedrijvenkringen en ondernemersverenigingen zijn gevraagd kandidaten aan te melden voor de ondernemer van het jaar en starter van het jaar. De gemeente vraagt ook inwoners om mee te doen, door ondernemers aan te melden voor de publieksprijs.

De ondernemer of het bedrijf kan worden aangemeld via info@bkbronckhorst.nl. Hierbij moet de naam en een korte motivatie van maximaal 5 regels worden vermeld waarom de ondernemer of het bedrijf de nominatie verdient. Een jury kiest vervolgens de genomineerden voor de ondernemersprijzen, waaronder die voor de Publieksprijs. Wie de Publieksprijs wint, bepalen inwoners uit de gemeente daarna uit de gekozen selectie. Daarvoor komt een openbare stemronde. wanneer deze stemronde plaatsvind is nog niet bekend gemaakt.

Lees ook

WSPW-4

GGD Noord- en Oost-Gelderland trekt de regio in tijdens Wereld Suïcide Preventie Week

Van 4 tot en met 11 september trekt GGD Noord- en Oost-Gelderland met de regiotour ‘Praten kan levens redden’ langs weekmarkten in de regio. Deskundigen op het gebied van suïcidepreventie gaan in gesprek met inwoners over mentale gezondheid, het voorkomen van zelfdoding en het belang van naar elkaar omkijken. De regiotour doet Vorden, Zutphen, Groenlo, Heerde, Winterswijk, Epe en Hattem aan.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.

KmK (002)

Angelique Krüger aan vooravond Achterhoekse megaklus

Klussen met Krüger: Zo heet de splinternieuwe reallife-soap van de bekende Gelderse tv-presentator Angelique Krüger.

WIELRENARCHIEF

Wielrenners trotseren opnieuw Baakse klinkers tijdens Hel van Baok

De klinkers in het buitengebied van Baak vormen zondag 23 augustus het decor van de wielerwedstrijd ‘Hel van Baok’. Zo’n negentig wielrenners strijden dan om de winst op een parcours, waarbij vooral de beruchte klinkerstrook op de Vrendenbargsedijk het verschil moet maken. Martin Weijers van Wielervereniging Vierakker Wichmond is blij dat er nog wielerwedstrijden zoals deze worden gereden.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 15.34.37

Keijenborgse zorgcentrum staat voor flinke verandering

Zorgcentrum Maria Postel in Keijenborg krijgt een nieuwe toekomst. Remon van Amersfoort, eigenaar van Huize Sonnevanck in Hengelo, gaat de zorglocatie voortzetten nadat de vorige zorginstelling failliet ging. Hij wil van de Maria Postel weer een plek maken die een actieve rol speelt in het dorp en de maatschappij.

WillemienUilen10

Uilen helpen Willemien Weerman door zware periode heen

Adamo zingt C’est ma vie en voor haar klinkt het Franse chanson uit de muziekbox misschien wel als C’est la vie. Ze is ongeneeslijk ziek en heeft dat mede door het tekenen en het schilderen van uilen een plek gegeven. Willemien Weerman exposeert vanaf zaterdag met haar ‘uilen’ in haar woonplaats Hengelo.