gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Fietser bewusteloos na eenzijdig ongeval in Hummelo

WhatsApp-Image-2024-09-11-at-22.07.46

Een fietser is woensdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de fietsoversteekplaats. In eerste instantie werd er een traumahelikopter ingeschakeld, maar deze bleek niet nodig.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Een fietser is woensdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de fietsoversteekplaats. In eerste instantie werd er een traumahelikopter ingeschakeld, maar deze bleek niet nodig.

Een man op de fiets is woensdagavond rond 21.30 uur hard onderuit gegaan op een fietsoversteekplaats bij de rotonde op de Torenallee in Hummelo. Toen de hulpdiensten gearriveerd waren bleek dat de man een tijdje buiten westen was geweest. De ambulancemedewerkers schakelden een traumahelikopter in, maar deze bleek niet nodig.

De fietser is meegenomen naar het ziekenhuis in Doetinchem voor verdere controle, het is onduidelijk hoe het nu met de man gaat. Het verkeer moest langs het ongeval worden geleid en ondervond hier tijdelijk hinder van.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Van moestuinvondst tot museumstuk

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend

JB-Oranjefeest wborch-2026-06-20-0155

Oranjefeest in De Wildenborch

Op zaterdag 20 juni 2026 vond in buurtschap De Wildenborch, nabij Vorden, het jaarlijkse Oranjefeest plaats. Op het terrein aan de Wildenborchseweg 20 stond de dag traditiegetrouw in het teken van gezelligheid, gemeenschapszin en het bekende vogelschieten.

JB-Hamacrun1-2026-06-20-0105

29e Hamac Run in Harfsen

Op zaterdag 20 juni 2026 vond op circuit Het Peppelenbos in Harfsen de 29e editie van de Hamac Run plaats. Kinderen en volwassenen met een beperking stonden daarbij centraal als eregasten.

Rene Arendsen monteert audiotour Stedelijk Museum Zutphen (002)

Nieuwe audiotour neemt bezoekers mee op spannende reis door Zutphense geschiedenis

Het Stedelijk Museum Zutphen presenteert een gloednieuwe audiotour. Begeleid door sfeervolle muziek en bijpassende geluiden maken bezoekers een bloedstollend spannende reis door de geschiedenis van Zutphen en Gelderland. De belangrijkste hoogte- en dieptepunten komen voorbij. Denk aan de Vikingaanval uit de vroege middeleeuwen, de bloeitijd van de Hanze en het bombardement op Zutphen tijdens de Tweede Wereldoorlog.