gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Eerst Achterhoek Kookt in de DRU

ABV-5217_01.00_11_04_08.Still009

De Achterhoek is een onderscheidende foodregio met markante producenten, innovatieve teelten, en spraakmakende horeca. Hoogste tijd voor een evenement waarop dit alles te ervaren is. Achterhoek Kookt laat je kennismaken met de mooiste producten en bijbehorend culinair vakmansc...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Achterhoek is een onderscheidende foodregio met markante producenten, innovatieve teelten, en spraakmakende horeca. Hoogste tijd voor een evenement waarop dit alles te ervaren is. Achterhoek Kookt laat je kennismaken met de mooiste producten en bijbehorend culinair vakmanschap. De bezoeker kan deelnemen aan masterclasses, demo’s en wedstrijden op 2 november 2022 in de DRU in Ulft.

Op Achterhoek Kookt kun je van 13.00 tot 20.00 uur kijken naar kookwedstrijden, allerlei bijzondere producten proeven en kennismaken met trends in de horeca. Geen streek in Nederland met zoveel bijzondere kazen of wijnen. De teelt van pompoenpitten, geroosterd of als olie, heeft de landelijke pers gehaald. En wat te denken van de bijzondere graansoorten die internationaal in de prijzen vallen.

Ook de burgemeesters van Aalten, Bronckhorst en Winterswijk gaan koken met de beste producten uit hun gemeente. Jongere horecatalenten kunnen laten zien wat ze kunnen in de wedstrijd Horecatalent Kok of Horecatalent Gastheer/gastvrouw. Meedoen kan na inschrijving via de website www.achterhoekkookt.nl

Foto: Achterhoek Kookt

Lees ook

MIVA Collecte 2026 (002)

MIVA collecte in alle katholieke kerken

Als elke minuut telt, kan een ambulance het verschil betekenen tussen leven en dood. Op de eilanden in het Victoriameer in Tanzania sterven onnodig veel mensen door gebrek aan vervoer. Daarom staat de jaarlijkse MIVA-kerkcollecte in heel Nederland in het teken van een ambulanceboot voor arts Athuman. Daarmee kunnen zwangere vrouwen, zieke kinderen en andere kwetsbare patiënten sneller levensreddende zorg krijgen.

JB-WelzijnLochem-2026-07-24-0055

Zomertoer in Laren trekt jong en oud

Laren stond op 24 juli in het teken van de Zomertoer van Welzijn Lochem. In Kulturhus ’t Kruispunt werden bezoekers vanaf 11.00 uur ontvangen met koffie en thee, waarna om 12.00 uur een gezamenlijke lunch volgde, verzorgd door Kulturhus Het Kruuspunt. Ruim dertig oudere deelnemers schoven aan voor een gezellige maaltijd vol ontmoeting en samenzijn.

BertSchieven0

Oorlogshistoricus Schieven over Zelhemse vliegtuigbom: ‘Heeft me echt verbaasd’

De Britse 500-ponder die bij het archeologische onderzoek bij het Witte Paard in Zelhem uit de grond kwam is donderdag tot ontploffing gebracht. Amateur-oorlogshistoricus Bert Schieven hield alles sinds de vondst van de vliegtuigbom nauwlettend in de gaten. Hij kan de bom exact dateren.

OmroepGLDZwembad

Lochem bouwt twee nieuwe buitenzwembaden

Nog één zomer kunnen inwoners hun vertrouwde baantjes trekken in de buitenbaden van Gorssel en Almen. Daarna maken ze plaats voor bouwvakkers en grote kranen. Beide zwembaden worden volledig vernieuwd. Deze week konden inwoners tijdens verschillende bijeenkomsten horen hoe die werkzaamheden eruit gaan zien.

SchipRijn

Sluizen bij Eefde dicht vanwege droogte: ook onttrekkingsverbod

Het sluizencomplex bij Eefde mag vanaf zaterdagmiddag niet meer gebruikt worden door scheepvaart. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal.

Build For Gambia 2026 (002)

Studenten Graafschap College zetten zich in voor bouwprojecten in Gambia

Zestien studenten en drie docenten van het Graafschap College uit Doetinchem reizen dit najaar naar Gambia om daar scholen op te knappen en kinderen een betere leeromgeving te geven. Om deze bijzondere reis en de werkzaamheden mogelijk te maken, is de projectgroep nog op zoek naar bedrijven en particulieren die het initiatief financieel willen ondersteunen.