gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Derde ronde Eurol NK autocross in Lochem

2024-08-17_AutocrossLochem-JB_00124

De derde ronde van de Nederlandse kampioenschappen Eurol Autocross, die plaatsvond op de uitdagende natte baan in Lochem, was een ware beproeving voor de coureurs en organisatoren. De nacht voor de race werd de baan geteisterd door een zware regenbui, wat resulteerde in een bi...

Johan Braakman |  | Aangepast op

De derde ronde van de Nederlandse kampioenschappen Eurol Autocross, die plaatsvond op de uitdagende natte baan in Lochem, was een ware beproeving voor de coureurs en organisatoren. De nacht voor de race werd de baan geteisterd door een zware regenbui, wat resulteerde in een bijna onbegaanbaar parcours op de zaterdagochtend. Ondanks deze tegenslag, toonde het team van organisatoren en vrijwilligers een indrukwekkende vastberadenheid en teamwork door de baan met spoed te prepareren voor de wedstrijd. Elk jaar weer bewijst de autocrossgemeenschap hun toewijding en liefde voor de sport, ongeacht de weersomstandigheden of andere uitdagingen die zich voordoen.

In Lochem is de spanning te snijden nu de finales van de derde ronde van het Eurol Lubricants NK Autocross 2024 van start zijn gegaan. De competitie, die bekend staat om zijn intense races en de vaardigheden van de coureurs, heeft een aantal indrukwekkende winnaars voortgebracht. In de Toerwagen klasse hebben Seppe Aerts en Kevin Damen laten zien dat teamwork en precisie de sleutel zijn tot succes op het parcours. Chris Wagenaar, uitkomend in de Super klasse, heeft zijn superieure controle en snelheid benut om de overwinning binnen te slepen. De Junior klasse werd gedomineerd door Bram Littel, wiens jeugdige enthousiasme en scherpe reflexen hem naar de eerste plaats stuwden. Niels Smal, die uitkwam in de Kever klasse, heeft bewezen dat zelfs in een veld van ervaren racers, vastberadenheid en focus het verschil kunnen maken.

Jan Maarten Schuurman heeft in de Sprint klasse 2000 de concurrentie achter zich gelaten met zijn indrukwekkende snelheid en technische vaardigheid. Jelmer de Haan, racend in de Junior Buggy categorie, heeft met zijn behendigheid en strategisch inzicht de top bereikt en in Divisie V hebben Mike de Bruin en Rick Bennenbroek een formidabele teamgeest getoond, wat hen naar de overwinning heeft geleid. Deze kampioenen hebben niet alleen hun naam gevestigd in de annalen van de autocross, maar ook de harten van de fans veroverd met hun passie en toewijding aan de sport. Hun prestaties vandaag zullen ongetwijfeld inspireren tot nieuwe hoogten van competitie en excellentie in toekomstige races.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

5-6-2026 Reurpop(47)

Reurpop 2026 | vrijdagavond

De eerste avond van Reurpop 2026 heeft ondanks regen en modder veel publiek naar Ruurlo getrokken. Het terrein was goed gevuld en de sfeer was warm en gemoedelijk, precies zoals Reurpop is bedoeld.

Rabobank-Reurpop

Reurpop 2026 | Rabobank en Reurpop gaan een maatschappelijk partnerschap aan

De coöperatieve bank verbindt haar naam aan het vrijwilligersplein van het festival en onderstreept daarmee het belang van de ruim 800 vrijwilligers die ieder jaar bijdragen aan het succes van Reurpop.

opening kombord wethouder Schutte OG burgemeester Stapelkamp Aa (002)

Bredevoort verwelkomt Vestingsteden met bord en opent historische belevingsroute 'Bredevoort Belegerd'

Vestingstad Bredevoort zette donderdag 4 juni een bijzondere stap in het zichtbaar maken van haar rijke geschiedenis. Voorafgaand aan de officiële opening van de nieuwe historische belevingsroute Bredevoort Belegerd werden de Vestingsteden-komborden onthuld. Hiermee wordt de toetreding van de gemeente Aalten tot de Vereniging van Nederlandse Vestingsteden (VNV) ook zichtbaar in het straatbeeld.

calculator

Oude IJsselstreek sluit 2025 af met positief resultaat en zichtbare maatschappelijke resultaten

Het college van burgemeester en wethouders biedt de jaarstukken 2025 aan de gemeenteraad aan. De jaarrekening laat zien dat Oude IJsselstreek het jaar afsluit met een positief financieel resultaat van € 7,7 miljoen. Tegelijkertijd benadrukt het college dat een belangrijk deel van dit resultaat incidenteel van aard is en dat zorgvuldige keuzes nodig blijven met het oog op de financiële toekomst.

WhatsApp Image 2026-06-04 at 21.05.26 (002)

Reurpop 2026 | RTV Ideaal dit weekend live vanaf Reurpop

Dit weekend staat Ruurlo volledig in het teken van Reurpop 2026, het driedaagse festival dat jaarlijks duizenden bezoekers trekt. RTV Ideaal is ook dit jaar mediapartner en verzorgt het hele weekend live verslag vanaf het festivalterrein.

JB-3edagavond4daagse-2026-06-04-0012

Avond4daagse Lochem 2026 | dag 3

De derde dag van de Lochemse Avond4daagse begon met een flinke regenbui. De deelnemers meldden zich dan ook massaal in regenpak of gewapend met een paraplu voor de routes van 3 en 5 kilometer, die grotendeels door de bebouwde kom van Lochem voerden.