gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

De zaterdagavond kende zeker geen Valz (e) start

JB-DKzaterdag-2026-09-19-0009
© Foto: RTV Ideaal / Johan Braakman

De zaterdagavond van Kermis Drempt 2026 stond volop in het teken van traditie, gezelligheid en muziek. Alles onder leiding van de Bielemannen.

Johan Braakman |  | Aangepast op

De avond begon met het traditionele ophalen van de vogel bij de familie Leissink, een vast en sfeervol onderdeel van de Dremptse kermis. Tegelijkertijd konden de jonge deelnemers hun schutterskunsten laten zien tijdens het jeugd-vogelschieten op het kermisterrein. Ook voor de jeugd was er daarmee alle ruimte om de kermistraditie te beleven en er een eigen feest van te maken. Jeugdschutterskoning werd Karst van Beek en Frenk Harmsen werd als zijn partner gekozen.

Later op de avond werd het kermisterrein gevuld met muziek. De plaatselijke band Valz zorgde voor een feestelijke sfeer, waarna de Nederlandse band Drukwerk, met frontman Harry Slinger, het publiek verder meenam in een avond vol bekende muziek en gezelligheid en DJ  Andrë sloot de avond af.

Meer foto’s in ons fotoboek.