gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

De feestfabriek gaat creatief bureau CARBID lanceren

de-feestfabriek-vlag-CARBID

De Feestfabriek Alles Komt Goed BV, de organisatie van onder andere Nederlands grootste festival de Zwarte Cross, geeft met de lancering van CARBID vorm aan het verzinnen van creatieve concepten voor organisaties waarmee het sinds de coronatijd pioniert. Voorheen was dat voorb...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Feestfabriek Alles Komt Goed BV, de organisatie van onder andere Nederlands grootste festival de Zwarte Cross, geeft met de lancering van CARBID vorm aan het verzinnen van creatieve concepten voor organisaties waarmee het sinds de coronatijd pioniert. Voorheen was dat voorbehouden aan eigen merken als Zwarte Cross en Mañana Mañana en merken aangesloten bij deze festivals.

CARBID is een creatief bureau dat op zichzelf staat en vanaf 18 april 2024 gaat de vlag uit voor elke organisatie die een beroep wil doen op creatieve denkkracht om ideeën te verzinnen voor merken en campagnes. Voor de eigen festivals werden er vanuit de Feestfabriek al jaren creatieve ideeën voor samenwerkingen met partners uitgevoerd op de Zwarte Cross. De ‘Naked Run’ met Amnesty International, de introductie van de Achterhoekse vlag samen met Grolsch en diverse (publieks)activaties met Red Bull, Jägermeister, Rijksmuseum en EasyToys zijn slechts enkele voorbeelden hiervan. In coronatijd moest de Feestfabriek, net als de rest van de sector, noodgedwongen zoeken naar andere manieren om inkomsten te genereren.

De creativiteit die nodig is om een merk als de Zwarte Cross, Mañana Mañana of Nozem Oil in de lucht te krijgen én te houden is niet meer voorbehouden aan die merken alleen. Het ondernemen tijdens de coronacrisis zorgde voor positieve opdrachten en voor de opmaat naar een creatief bureau. De Feestfabriek is hier tot op heden niet mee naar buiten getreden, maar wil vanaf nu actief doorpakken met naam en logo en ook nieuwe medewerkers aan zich gaan binden.

Lees ook

IMG_2044

Jubileumfestival Salehem 50 jaar bij Museum Smedekinck

Dit jaar bestaat Salehem 50 jaar en streekmuseum Smedekinck 20 jaar. Zaterdag vond het jubileumfestival plaats om dit heugelijke feit te vieren.

Social-Media-Artikel-Kindermiddag-2026

Reurpop 2026 | het terrein verandert zondag in Rupo's kermis

Op zondagmiddag 12:00 tot 17:00 uur verandert het Reurpopterrein in één groot kermisfeest voor de jongste Reurpoppers tijdens Rupo’s Kermis. Een middag vol spelletjes, muziek, attracties en ouderwetse kermispret. De kindermiddag wordt mede mogelijk gemaakt door Plus Stam uit Ruurlo.

JB-Reurpopzaterdag-2026-06-06-0076

Reurpop 2026 | zaterdag

De zaterdag van Reurpop in Ruurlo stond volledig in het teken van muziek, sfeer en samen genieten. Het festivalterrein aan de Wiersseweg stroomde vol met bezoekers die kwamen voor een afwisselend programma op meerdere podia. Met namen als Mooi Wark en Stones Session op de line-up viel er voor veel festivalgangers genoeg te beleven.

JB-4edagavond4daagse-2026-06-05-0049

Avond4daagse Lochem 2026 | dag 4

De vierde en laatste dag van de 50e Avond4daagse in Lochem was een bijzondere afsluiting van een feestelijke editie. De routes voerden dit keer langs en door verschillende bedrijven in Lochem, waar de deelnemers gastvrij werden ontvangen.

5-6-2026 Reurpop(47)

Reurpop 2026 | vrijdag

De eerste avond van Reurpop 2026 heeft ondanks regen en modder veel publiek naar Ruurlo getrokken. Het terrein was goed gevuld en de sfeer was warm en gemoedelijk, precies zoals Reurpop is bedoeld.

Rabobank-Reurpop

Reurpop 2026 | Rabobank en Reurpop gaan een maatschappelijk partnerschap aan

De coöperatieve bank verbindt haar naam aan het vrijwilligersplein van het festival en onderstreept daarmee het belang van de ruim 800 vrijwilligers die ieder jaar bijdragen aan het succes van Reurpop.