gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Agrarische ondernemers uit de gemeente Lochem in gesprek met wethouder Marja Eggink

Marja-Eggink-de-boer-op-foto-gemeente-lochem

Het college van burgemeester en wethouders staat voor de belangen van alle inwoners in de gemeente Lochem. Met ‘De boer op’ wil de gemeente aandacht hebben voor de agrarische ondernemers.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Het college van burgemeester en wethouders staat voor de belangen van alle inwoners in de gemeente Lochem. Met ‘De boer op’ wil de gemeente aandacht hebben voor de agrarische ondernemers.

''Wij horen graag wat er leeft en speelt in de agrarische sector. Waar loopt u tegenaan en wat zijn uw plannen en successen? Zo kunnen we onze regels en activiteiten beter laten aansluiten op uw wensen. Bijvoorbeeld door hulp te bieden bij grondzaken, bouwplannen of bedrijfsverandering. En zo kunnen we samen bouwen aan een toekomstbestendige agrarische gemeenschap'' aldus wethouder Marja Eggink.

Vanaf dinsdag 6 februari kan er een afspraak gemaakt worden met wethouder Marja Eggink. De afspraak kan plaatsvinden bij op het erf of bij de boerderij maar ook in het gemeentehuis in Lochem. Marja is vanaf 16 februari beschikbaar op de vrijdagmorgen van 10:00 tot 11:00 uur of van 11:30 tot 12:30 uur.

© Foto: gemeente Lochem

Lees ook

2026-06-08 Schenking archief Baudartius College aan RAZ (002)

Archief Baudartius College naar Regionaal Archief Zutphen

Met twee handtekeningen werd de schenking van het archief van het Zutphense Baudartius College aan het Regionaal Archief Zutphen onlangs bekrachtigd. Enkele oud-docenten hebben zich de afgelopen jaren ingezet om het archief van deze school voor de toekomst veilig te stellen. Ze kregen daarbij de medewerking van eigenaar Achterhoek VO. Aan het RAZ nu de taak om het archief duurzaam om te pakken en het te beschrijven zodat het beschikbaar is voor verder onderzoek.

dsc_0100 (002)

Inschrijving Kindervakantieweek Zelhem officieel geopend

In de zomervakantie vindt de Kindervakantieweek in Zelhem plaats. Van maandag 17 tot en met vrijdag 21 augustus wordt het Pelikaanse bos opnieuw omgetoverd tot een plek vol spel, fantasie en plezier. Dit jaar staat de week in het teken van ”Het mysterie van de Vergeten Dokter", een spannend thema waarbij kinderen samen het mysterie gaan oplossen van de vergeten dokter.

JB-Reurpopzondag-2026-06-07-0087

Reurpop 2026 | zondag

Op zondag sloot Reurpop in Ruurlo het festivalweekend af met een levendige festivaldag. In de ochtend werd traditiegetrouw begonnen met Goedemorgen Reurpop, een koffieconcert vol Achterhoekse gezelligheid, waar bezoekers rustig de dag konden starten met muziek, koffie en een gemoedelijke sfeer.

IMG_2044

Jubileumfestival Salehem 50 jaar bij Museum Smedekinck

Dit jaar bestaat Salehem 50 jaar en streekmuseum Smedekinck 20 jaar. Zaterdag vond het jubileumfestival plaats om dit heugelijke feit te vieren.

Social-Media-Artikel-Kindermiddag-2026

Reurpop 2026 | het terrein verandert zondag in Rupo's kermis

Op zondagmiddag 12:00 tot 17:00 uur verandert het Reurpopterrein in één groot kermisfeest voor de jongste Reurpoppers tijdens Rupo’s Kermis. Een middag vol spelletjes, muziek, attracties en ouderwetse kermispret. De kindermiddag wordt mede mogelijk gemaakt door Plus Stam uit Ruurlo.

JB-Reurpopzaterdag-2026-06-06-0076

Reurpop 2026 | zaterdag

De zaterdag van Reurpop in Ruurlo stond volledig in het teken van muziek, sfeer en samen genieten. Het festivalterrein aan de Wiersseweg stroomde vol met bezoekers die kwamen voor een afwisselend programma op meerdere podia. Met namen als Mooi Wark en Stones Session op de line-up viel er voor veel festivalgangers genoeg te beleven.