gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

1000 euro voor 'De vrienden van de Zonnekamp'

jumbo-cheque-voor-vrienden-van-de-zonnekamp-april-2024

De afgelopen periode heeft Jumbo Hollak uit Zelhem klanten opgeroepen om goede buurtinitiatieven in de schrijven en zo kans te laten maken op 1000 euro. De keus is gevallen op 'De vrienden van de Zonnekamp'. Wendy Plant heeft de vrienden ingeschreven omdat ze graag een heerlij...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De afgelopen periode heeft Jumbo Hollak uit Zelhem klanten opgeroepen om goede buurtinitiatieven in de schrijven en zo kans te laten maken op 1000 euro. De keus is gevallen op 'De vrienden van de Zonnekamp'. Wendy Plant heeft de vrienden ingeschreven omdat ze graag een heerlijke lunch of lekkere hapjes wil verzorgen voor de 100 bewoners die de Zonnekamp heeft.

''Het was lastig kiezen tussen de initiatieven die wij binnen hebben gekregen. Als familiebedrijf hechten wij veel waarde aan de samenleving waar wij ook onderdeel van uitmaken. Als onderdeel van de lokale gemeenschap willen we meer zijn dan alleen een plek om boodschappen te doen'' aldus Bouke Hollak van de Jumbo supermarkt in Zelhem.

Naast dat de inwoners wat lekkers krijgen is het idee van Wendy ook dat het personeel kan genieten van een lekkere traktatie. Wendy gaat het idee verder uitwerken zodat de bewoners en personeel binnenkort blij gemaakt kan worden.

Lees ook

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

studiekring zelhem (002)

Studiekring 50+ in Zelhem zoekt nieuwe leden

De studiekring 50+ in Bibliotheek Zelhem bestaat 10 jaar. Wat in 2016 begint als een informatiebijeenkomst, groeit uit tot een groep van gemiddeld twaalf deelnemers die elke twee weken samenkomt om kennis te delen, elkaar te ontmoeten en geestelijk actief te blijven.

ZC2025_20250717_1808_MartinHols_MH_52028-CR3_HQ

Zwarte Cross maakt headliner bekend: katapultsprong van 75 meter over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross, Feestfabriek Alles Komt Goed BV, maakt de ultieme headliner bekend voor de komende editie: een katapultsprong van 75 meter over de Megatent. De organisatie heeft stuntkoppel Noa Diorgina Man en Jim “Jimbo” van Nes bereid gevonden om deze verste katapultsprong ooit te volbrengen. “Noa en Jim zijn atleten van absoluut topniveau. Het is een geweldige eer dat zij het aandurven om deze nooit eerder vertoonde stunt uit te voeren voor ons publiek”, aldus de Feestfabriek.

Foto certificering DigiTaalhuis 2026 (002)

DigiTaalhuis Achterhoek behaalt kwaliteitscertificaat met hoge score

DigiTaalhuis Achterhoek heeft opnieuw het officiële kwaliteitscertificaat ontvangen van de Certificeringsorganisatie Bibliotheekwerk, Cultuur en Taal (CBCT). Met een totaalscore van 61 van de 69 punten laat DigiTaalhuis Achterhoek zien dat de kwaliteit stevig op orde is. De score ligt ruim boven de minimale certificeringsscore én boven het landelijk gemiddelde.

2026-06-21 Jorate Melle en Michel Groothedde met doek onthullen Jeugdschatten (002)

Jonge schatvinders onthullen hun Jeugdschatten in Stedelijk Museum Zutphen

Onder belangstelling van bezoekers onthulden zondag twee jonge schatvinders nieuwe Jeugdschatten in het Stedelijk Museum Zutphen: Jorate Wortmann (11) en Melle van der Brug (8). Hun archeologische vondsten zijn nu voor alle museumbezoekers te zien in de speciale Jeugdschattenvitrine.

Foto 3- Made Team (002)

De Hurricane op Vaderdag opnieuw de sterkste van Europa

Afgelopen zondag heeft tractorpulling team Hurricane de eerste plaats behaald in het Noord-Brabantse Made. Hier was het grootste tractorpulling event van Europa. 3 dagen lang tractorpulling op 3 banen, een Powerweekend