gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Zwarte Cross wil dat 'hufters' thuisblijven

De organisatie van de Zwarte Cross hoopt komend weekend op een editie zonder incidenten. In aanloop naar de opening van het grootste festival van Nederland roept scheidend festivaldirectrice Tante Rikie raddraaiers op om thuis te blijven.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

De organisatie van de Zwarte Cross hoopt komend weekend op een editie zonder incidenten. In aanloop naar de opening van het grootste festival van Nederland roept scheidend festivaldirectrice Tante Rikie raddraaiers op om thuis te blijven.

"Een Zwarte Cross met nul asociale incidenten, dat zou ik echt een mooi afscheidscadeau vinden!", aldus Tante Rikie, die dit jaar afscheid neemt als festivaldirectrice, in een bericht van De Feestfabriek. Vanaf donderdag tot zondag zijn ruim 220.000 bezoekers te gast op het festivalterrein in Lichtenvoorde. “Er is telkens een klein groepje hufters verantwoordelijk voor vernieling, discriminatie en (seksueel) overschrijdend gedrag”, schrijft de organisatie. “Daarom nu een oproep voor deze minderheid: zet je kaartje op TicketSwap en blijf thuis!”

Volgens de organisatie gaat het daarbij specifiek om gasten die ‘de boel afbreken, mensen betasten en/of racistisch bejegenen, discrimineren, wildplassen en/of vechten: “Er kan en mag veel op de Zwarte Cross, maar dit gedrag hoort niet thuis op ons gemoedelijke en openminded feest. We kunnen een hele politiemacht optrommelen om van het kleine aantal overtreders af te komen, maar we hebben liever dat de bezoekers elkaar een beetje in de gaten houden en aanspreken op asociaal gedrag.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

1000037142 (002)

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat sinds maandag 21 september verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem.

Ideaal Plus

Werkzaamheden Ideaal Plus zender

Op dit moment zijn er werkzaamheden aan de zender FM 107.9 met het signaal van Ideaal Plus.

RN20241212-7397_klein

Nomineren voor Liemerse Sportprijs 2026 gestart

We gaan weer richting het laatste deel van het jaar en dat betekent dat er achter de schermen al hard gewerkt wordt aan de Liemerse Sportprijs van 2026. Vanaf vandaag kan iedereen zijn of haar Liemerse Sportheld nomineren.

COR2023 editie Halle

Classics of Rock Festival keert terug in 2027 in Halle met speciale editie

Na een afwezigheid van drie jaar is het officieel: in 2027 keert het Classics of Rock Festival terug. En niet zomaar, de organisatie kondigt een speciale editie aan waarin het succes van de eerdere festivals wordt voortgezet én verder uitgebreid.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

Faye Wissing - Miss Teenager Netherlands 2026 (002)

Faye Wissing uit Braamt gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026

Faye Wissing uit Braamt is zondag 20 september 2026 gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026. De 16-jarige Faye wist tijdens de feestelijke finale in Theater Lampegiet in Veenendaal de jury te betoveren met haar prachtige glimlach, uitstraling en persoonlijkheid.