gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Zomertoer Berkelland van start; wethouder trapt af

zomertoer-borculo-2024-van-start-foto-Sport-Federatie-Berkelland.jpg

Maandag 15 juli was de aftrap van de Zomertoer bij Sportclub Haarlo. Om 10:00 uur werd het startsein van de Zomertoer gegeven door een zingende wethouder Arjen van Gijssel. Zo’n 35 kinderen deden enthousiast mee waarna ze verder gingen met de Alleskunner, Wetenschap & tech...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Maandag 15 juli was de aftrap van de Zomertoer bij Sportclub Haarlo. Om 10:00 uur werd het startsein van de Zomertoer gegeven door een zingende wethouder Arjen van Gijssel. Zo’n 35 kinderen deden enthousiast mee waarna ze verder gingen met de Alleskunner, Wetenschap & techniek met Fluoriet, Pijl- en boogschieten, het cornhole spel en natuurlijk boardingvoetbal.

De hele zomer door is er weer een superleuk sportief en creatief aanbod. Graspoppen maken, vliegers pimpen met Culturije, XXL games zoals Levend Paardenrace en Twister XL met Beweeg Wijs. port Federatie Berkelland laat kinderen lekker bewegen met het Jachtseizoen, Levend stratego, Wereldbal, Laddercompetitie en padel. Daarnaast hebben ook verenigingen en stichtingen zoals Doolhof Ruurlo, UNO’21, Kruidenhof te Mallum en Stichting Promotie Berkelland leuke extra activiteiten.

Voor de 12-plussers is Jimmy’s Berkelland de hele vakantie open. Daarnaast is Jimmy’s bezig diverse activiteiten te organiseren in de zomervakantie. Van 13 tot en met 15 augustus is bijvoorbeeld het Jimmy’s Zomerkamp voor jongeren van 12 tot en met 17 jaar. ''Ook voor de kinderen die verblijven op het terrein van de voormalige Leo Stichting willen we wat beweging, creativiteit en plezier brengen deze zomer. Daarom komen we maandag 19 augustus ook naar het buitenterrein op de Wessel van Eylllaan/Herenlaan bij D3. Beweeg Wijs, Culturije en Fluoriet zorgen vanaf 10 uur voor wetenschap & techniek in beweging en XXL games'' aldus de organisatie van de Zomertoer.

De Zomertoer wordt georganiseerd door Sport Federatie Berkelland, Beweeg Wijs, Culturije, Jimmy’s Berkelland en diverse verenigingen.

Lees ook

aw4d - schoenen op simonsplein - foto rtv ideaal.png

Achterhoekse Wandeldagen 2026 | 20e editie van start

De Achterhoekse Wandeldagen zijn vanmorgen om 6:30 uur van start gegaan. De wandelaars van de verschillende afstanden starten op verschillende tijden. Zo mocht als eerste de 40 kilometer lopers vertrekken. De 30 kilometer start tussen 7:00 uur en 9:00, de 20 kilometer tussen 8:00 uur en 9.30 uur en de 12 kilometer start tussen 10:00 uur en 10:30 uur.

DSC02388.jpg

Organisatie Dwars deur Zelhem zet in op volgende editie: 'De eerste ideeën borrelen al weer op'

Ruim 800 deelnemers fietsten vrijdagavond tijdens Dwars deur Zelhem door winkels, autogarages, fabriekshallen en koeienstallen. Zelhemmers kregen op een sportieve manier een uniek kijkje achter de schermen bij bedrijven, waar je normaal gesproken niet zomaar naar binnen loopt.

Mattijs van den Berg (002).JPG

Zonder vrijwilligers geen vereniging

Sport-ID organiseert themabijeenkomst voor sportverenigingen

Vrijwilligers vormen het fundament van iedere sportvereniging. Toch worstelen veel verenigingen met het vinden en behouden van voldoende enthousiaste vrijwilligers. Om sportverenigingen hierbij te ondersteunen, organiseert Sport-ID samen met Start2Create eind mei en begin juni een tweedelige themabijeenkomst rond het werven, waarderen en behouden van vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-05-11 at 15.22.25.jpeg

VV Vorden neemt vernieuwde sportaccommodatie in gebruik, maar kijkt alweer vooruit

De vernieuwde sportaccommodatie van VV Vorden is afgelopen zaterdag feestelijk in gebruik genomen. Met een feestelijk openingsmoment werd het zogenaamde ‘Masterplan B’ afgerond, tot vreugde van voorzitter Jarno Messing. Volgens hem zit er echter nog wel meer in het vat.

WhatsApp Image 2026-05-09 at 18.53.56 (1).jpeg

Fancy Fair voor schoolbouw op Karimunjawa

In oktober, tijdens een rondreis op Java, kwam Jeffrey Tamosowa terecht op een klein eiland vlak boven Java. Het voelde daar alsof de tijd vijftig jaar had stilgestaan: puur, rustig en nog nauwelijks ontwikkeld.

Grootouders.jpg

Gezellige en drukbezochte groene markt in Gorssel

Zaterdag 9 mei stond Gorssel volop in het teken van duurzaamheid, ontmoeting en inspiratie tijdens de groene markt rondom de protestantse kerk aan de Hoofdstraat. Het was de hele dag gezellig druk bij het evenement, dat werd georganiseerd door de stichting Grootouders voor het Klimaat.