gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Yvonne en Rob helpen gezinnen die het even minder hebben

Screenshot_20230129_121215_Facebook

Yvonne en haar man Rob helpen medebewoners/gezinnen die net niet voor de voedselbank in aanmerking komen, wachten tot hun aanmelding/aanvraag is behandeld voor de voedselbank, uitkering en ouderen die kind noch kraai hebben. Met hun ''Stichting eerste Levensbehoefte De Liemers...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Yvonne en haar man Rob helpen medebewoners/gezinnen die net niet voor de voedselbank in aanmerking komen, wachten tot hun aanmelding/aanvraag is behandeld voor de voedselbank, uitkering en ouderen die kind noch kraai hebben. Met hun ''Stichting eerste Levensbehoefte De Liemers'' staan ze voor een ieder klaar.

''Zij krijgen van ons wekelijks een boodschappenkrat en een bigshopper met groente en fruit. Het gaat dan om dagelijkse boodschappen die iedereen nodig heeft voor de eerste Levensbehoefte. Denk hierbij aan bijvoorbeeld houdbare producten, verzorgingsproducten, menstruatieproducten, luiers maar ook aan dieetproducten zoals glutenvrij, lactosevrij en vegetarisch'' verteld Yvonne. Alle producten worden verkregen door middel van donaties van gulle particulieren, bedrijven, fruitkwekerijen en financiële giften.

Yvonne en Rob krijgen iedere week 1 a 2 nieuwe aanvragen maar de ruimte die ze nu gebruiken wordt te klein. Achter het woonhuis aan de Kerkweg in Aerdt is een dubbele garage in gebruik. De de financiële middelen heeft het echtpaar niet om een grotere of om extra ruimte te huren. De stroomkosten voor vier diepvriezers en 2 koelkasten komen net als de benzinekosten via de rekening van Yvonne en Rob.

https://soundcloud.com/radio-ideaal/20230123-stichting-eerste-levensbehoefte-de-liemers?si=e13a141587874dd4a87ef313e7201610&utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

© Foto: Yvonne Wiggers

Lees ook

1000037142 (002)

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat sinds maandag 21 september verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem.

Ideaal Plus

Werkzaamheden Ideaal Plus zenders

Op dit moment zijn er werkzaamheden aan de zenders FM 107.9 en 105.8 met het signaal van Ideaal Plus.

RN20241212-7397_klein

Nomineren voor Liemerse Sportprijs 2026 gestart

We gaan weer richting het laatste deel van het jaar en dat betekent dat er achter de schermen al hard gewerkt wordt aan de Liemerse Sportprijs van 2026. Vanaf vandaag kan iedereen zijn of haar Liemerse Sportheld nomineren.

COR2023 editie Halle

Classics of Rock Festival keert terug in 2027 in Halle met speciale editie

Na een afwezigheid van drie jaar is het officieel: in 2027 keert het Classics of Rock Festival terug. En niet zomaar, de organisatie kondigt een speciale editie aan waarin het succes van de eerdere festivals wordt voortgezet én verder uitgebreid.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

Faye Wissing - Miss Teenager Netherlands 2026 (002)

Faye Wissing uit Braamt gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026

Faye Wissing uit Braamt is zondag 20 september 2026 gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026. De 16-jarige Faye wist tijdens de feestelijke finale in Theater Lampegiet in Veenendaal de jury te betoveren met haar prachtige glimlach, uitstraling en persoonlijkheid.