gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Werkzaamheden aan het spoor tussen Zutphen en Winterswijk

logo-prorail

Van zaterdag 21 tot en met zondag 29 mei wordt het spoor tussen Zutphen en Winterswijk door ProRail vernieuwd. Door het spoor te vernieuwen zorgt ProRail ervoor dat het spoor in goede conditie blijft en weer vele jaren mee kan.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Van zaterdag 21 tot en met zondag 29 mei wordt het spoor tussen Zutphen en Winterswijk door ProRail vernieuwd. Door het spoor te vernieuwen zorgt ProRail ervoor dat het spoor in goede conditie blijft en weer vele jaren mee kan.

De werkzaamheden vinden plaats op verschillende locaties in Vorden (gemeente Bronckhorst), Ruurlo (gemeente Berkelland), Lichtenvoorde en Groenlo (gemeente Oost Gelre) en gemeente Winterswijk. Om het werk in deze 9-daagse periode goed, snel en veilig uit te voeren werkt de aannemer dag en nacht door.

De omgeving zal hier hinder van ondervinden door onder andere geluid en werkverlichting, inrichten van werkterreinen, aanleggen van werkdepots en het tijdelijk afsluiten van overwegen en wegomleidingen.

Foto: ProRail

Lees ook

Jamkoningin 2026 Marieke Lubbers - Liggend

Marieke Lubbers is Jamkoningin 2026 van de Nationale Jammarkt Neede

De Nationale Jammarkt Neede heeft een nieuwe Jamkoningin. Marieke Lubbers (40 jaar), uit Noordijk werd tijdens de officiële opening van de Nationale Jammarkt Neede, door voorzitter Ronnie Konniger, gekroond tot het feestelijke boegbeeld van de Jammarkt in 2026. Ze werd geïntroduceerd tijdens een prachtig muzieknummer dat haar broer Tommy Markerink speciaal heeft geschreven voor de Jammarkt. Een bijzondere opkomst dit jaar!

JB-Eunk-2026-08-23-0002

Muzikaal tuinfeest bij café Uenk

De band De Heeren beet de spits af tijdens het grootse tuinfeest bij café Uenk in Vorden. Op het feest kwamen een horde belangstellenden af om te genieten van de muziek.

JB-Dini-2026-08-23-0056

Harmonica en accordeon klinken volop in Barchem

In het weekend van 22 en 23 augustus stond Camping Horeca Manege De Heksenlaak in Barchem volop in het teken van muziek. Liefhebbers van harmonica en accordeon konden er deelnemen aan diverse workshops en kennismaken met het bespelen van deze instrumenten.

JB-Filmavond-2026-08-22-0001

Ruim 500 filmliefhebbers genieten van sfeervolle BuitenBios in Lochem

Ruim vijfhonderd filmliefhebbers genoten zaterdagavond 22 augustus op de Kleine Markt in Lochem van de vijfde editie van de BuitenBios. Onder een frisse, maar goed te doen avondhemel werd de Zweedse film As It Is in Heaven vertoond. De toegang was gratis.

WSPW-4

GGD Noord- en Oost-Gelderland trekt de regio in tijdens Wereld Suïcide Preventie Week

Van 4 tot en met 11 september trekt GGD Noord- en Oost-Gelderland met de regiotour ‘Praten kan levens redden’ langs weekmarkten in de regio. Deskundigen op het gebied van suïcidepreventie gaan in gesprek met inwoners over mentale gezondheid, het voorkomen van zelfdoding en het belang van naar elkaar omkijken. De regiotour doet Vorden, Zutphen, Groenlo, Heerde, Winterswijk, Epe en Hattem aan.

BrandweerReanimatie

Brandweer Lochem doet mee met reanimatiepilot: 'Wij kunnen snel hulp bieden'

Brandweer Lochem wordt sinds begin deze maand ook gealarmeerd voor reanimaties in het eigen verzorgingsgebied. De brandweerpost doet mee aan een vrijwillige pilot binnen de Veiligheidsregio Noord- en Oost-Gelderland. Postcommandant Eddy Hiddink is blij dat zijn korps op deze manier extra hulp kan verlenen.