gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Weissenbrink Wein und Bierfest bij Café de Tol wederom succesvol

ASF_5065_202405261843_217

Het jaarlijks terugkerende evenement bij Café de Tol in Wittenbrink kende ook dit jaar een hoge opkomst. De Bargkapel trapte met 22 muzikanten af en speelden het publiek in de vollopende tent alvast warm. Aansluitend kwam Marloez Atemlos het podium op en zong het Helene Fische...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Het jaarlijks terugkerende evenement bij Café de Tol in Wittenbrink kende ook dit jaar een hoge opkomst. De Bargkapel trapte met 22 muzikanten af en speelden het publiek in de vollopende tent alvast warm. Aansluitend kwam Marloez Atemlos het podium op en zong het Helene Fischer repertoire.

Toen was het publiek wel genoeg warm gedraaid en werd Dennie Christian met veel enthousiasme ontvangen en die maakte er net zoals twee jaar geleden en prachtig Feest van. Die Powerhosen kwamen aansluitend het podium op. De bezoekers werden daarna getrakteerd op en optreden van Peter Borkes.

Afsluitend kwamen die Powerhosen nogmaals terug en speelden de tent verder plat. Het publiek genoot van een heerlijke middag met een drankje, hapje en goed vermaak.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

afbeelding die wordt gebruikt bij de lezing over de Kumpulan (002)

De Kumpulan Lochem gaat dit jaar toch door

De Stichting 14 augustus Lochem e.o. stelt zich ten doel om alle slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog in de Pacific te herdenken. De stichting heeft deze datum om iedereen de gelegenheid te geven om ook aanwezig te zijn op de Nationale Herdenking die plaatsvindt op 15 augustus.

WhatsApp Image 2026-07-27 at 22.54.28

Groot boerenprotest in de Achterhoek: 'Onze maat is vol'

Honderden boeren hebben maandagavond een protestactie gehouden op verschillende plekken in de Achterhoek. Zo hebben boeren tussen Vierakker en Zutphen met trekkers de tekst 'Onze maat = vol' geschreven en werd in Borculo een brandbrief aan de gemeenteraad aangeboden.

LochemVuurwerk

LochemGroen! wil snel duidelijkheid over uitvoering vuurwerkverbod

LochemGroen! heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over het landelijke vuurwerkverbod. Volgens de partij is het belangrijk dat inwoners, ondernemers en andere betrokkenen ruim op tijd weten waar zij aan toe zijn.

Foto Zwarte Cross (002)

Over de drempel: Praten over mentale klachten, midden op de Zwarte Cross

Een fysieke drempel onder de arm, opvallend hesje bedrukt met de Achterhoekse kreet ‘A’j wilt proaten, mo’j ’t neet laoten!’. Festivalgangers kijken nieuwsgierig op. Stellen vragen: “Wat is dat?” of “Wat kun je hier winnen?”. De wedervraag verrast. “Wat kun je verliezen? Laten we het daar eens over hebben.” Juist dat onverwachte werkt: huisartsen die op een festivalterrein niet bezig zijn met een verzwikte enkel of hoofdpijn, maar het gesprek openen over mentale klachten.

JB-Pannenkoekenrit1-2026-07-26-0064

Pannenkoekenrit laat Laren genieten van routes en pannenkoeken

De jaarlijkse Pannenkoekenrit van TBL (Toeristenbelang Laren) heeft ook dit jaar weer veel deelnemers op de been gebracht. Fietsers, automobilisten en tractorliefhebbers genoten van de prachtige omgeving rond Laren, om de dag af te sluiten met een heerlijke pannenkoek.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.