gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Webinar voor werknemers in de grensstreek

Vlag-Nederland-Duitsland

In de grensregio zijn diverse Nederlandse bedrijven te vinden met werknemers die woonachtig zijn in Duitsland. Maar wat heeft het precies voor gevolgen als deze werknemers niet alleen in Nederland maar (ook) in Duitsland werken? Dat is bijvoorbeeld het geval wanneer de werknem...

Yvonne Hofman |  | Aangepast op

In de grensregio zijn diverse Nederlandse bedrijven te vinden met werknemers die woonachtig zijn in Duitsland. Maar wat heeft het precies voor gevolgen als deze werknemers niet alleen in Nederland maar (ook) in Duitsland werken? Dat is bijvoorbeeld het geval wanneer de werknemer als vertegenwoordiger voor een Nederlands bedrijf werkt en in Duitsland producten of diensten verkoopt. Waar moeten werkgevers dan allemaal aan denken?

De vijf GrensInfoPunten langs de Nederlands-Duitse grens organiseren hierover op donderdag 4 november een webinar. Nederlandse werkgevers kunnen op een snelle en efficiënte manier informatie inwinnen over de gevolgen van personeel uit Duitsland dat regelmatig in Duitsland werkt. Ze hebben ook de mogelijkheid om vragen te stellen.

Het webinar vindt in het Nederlands plaats en is gratis. Wie deel wil nemen, kan zich tot en met 3 november aanmelden door een e-mail te sturen naar: gip@mediamixx.eu. Op woensdag 17 november organiseren de GrensInfoPunten een webinar waarin de omgekeerde situatie behandeld wordt.

Lees ook

1000037142 (002)

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat sinds maandag 21 september verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem.

RN20241212-7397_klein

Nomineren voor Liemerse Sportprijs 2026 gestart

We gaan weer richting het laatste deel van het jaar en dat betekent dat er achter de schermen al hard gewerkt wordt aan de Liemerse Sportprijs van 2026. Vanaf vandaag kan iedereen zijn of haar Liemerse Sportheld nomineren.

COR2023 editie Halle

Classics of Rock Festival keert terug in 2027 in Halle met speciale editie

Na een afwezigheid van drie jaar is het officieel: in 2027 keert het Classics of Rock Festival terug. En niet zomaar, de organisatie kondigt een speciale editie aan waarin het succes van de eerdere festivals wordt voortgezet én verder uitgebreid.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

Faye Wissing - Miss Teenager Netherlands 2026 (002)

Faye Wissing uit Braamt gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026

Faye Wissing uit Braamt is zondag 20 september 2026 gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026. De 16-jarige Faye wist tijdens de feestelijke finale in Theater Lampegiet in Veenendaal de jury te betoveren met haar prachtige glimlach, uitstraling en persoonlijkheid.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Windpark Keppel-Eldrik voorlopig van de baan door nieuwe koers Bronckhorst

De gemeente Bronckhorst neemt het verzoek voor Windpark Keppel-Eldrik niet verder in behandeling. Dit laat het college weten nadat zij voor een nieuwe lokale koers kiezen om energie op te wekken.