gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Wandeling van havezate ’t Walfort naar Bredevoort

Walfort-havezate-foto-Jennie-Burgers.jpg

Waar natuur, cultuur en geschiedenis elkaar raken, organiseren de boswachters van Geldersch Landschap & Kasteelen op zaterdag 7 augustus een wandeling van de havezate ’t Walfort naar het oude stadje Bredevoort, een voormalige heerlijkheid. Wat hebben de havezate en de stad...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Waar natuur, cultuur en geschiedenis elkaar raken, organiseren de boswachters van Geldersch Landschap & Kasteelen op zaterdag 7 augustus een wandeling van de havezate ’t Walfort naar het oude stadje Bredevoort, een voormalige heerlijkheid. Wat hebben de havezate en de stad met elkaar te maken? De boswachters vertellen het en wijzen de deelnemers onderweg op tal van bijzonderheden. Vooraf online reserveren is noodzakelijk.

Start: 10.00 uur. Duur: ca. 2,5 uur. Deelname: 5,00 euro p.p., kinderen 4 t/m 12 jaar 2,50 euro p.p., donateurs gratis op vertoon van een geldige GLK donateurspas. Meer informatie en online reserveren: www.glk.nl/activiteiten.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-01 at 20.35.21.jpeg

Gasten over Quintusloop en MS‑actie in FOCUS op Radio Ideaal

Op zaterdag 9 mei ontvangt het radioprogramma FOCUS op Radio Ideaal een bijzonder gezelschap dat zich inzet voor de strijd tegen Multiple Sclerose (MS).

1DSE-picture by Steven Hendrix.jpg

Openluchttheater Lochem start nieuw seizoen

De winterstop is voorbij. Aanstaande zondag opent het Openluchttheater Lochem (OLTL) de poorten voor de officiële aftrap van het nieuwe jaar. Met grote namen als Normaal, The Dire Straits Experience en de Edwin Evers Band op de kalender, belooft het een bomvolle en muzikale zomer te worden op de Lochemse Berg.

09-gallery-home-Suzies-Farm-Aalten.jpg

Countryfestival ‘Welcome in the Barn’ in Aalten in recordtijd georganiseerd

Wat normaal maanden voorbereiding kost, wordt nu in slechts enkele weken werkelijkheid: op vrijdag 8 mei vindt op Suzie’s Farm in Aalten de allereerste editie van het countryfestival Welcome in the Barn plaats.

André Evers - fractievoorzitter CDA.jpg

CDA Bronckhorst heeft nieuwe fractievoorzitter

De fractie van CDA Bronckhorst heeft uit haar midden André Evers (56) uit Laag Keppel benoemd tot fractievoorzitter van CDA Bronckhorst. André Evers is werkzaam bij Advies- en Ingenieursbureau TAUW.

VondstGehaktbalZelhem.jpg

Bodemonderzoek bij voormalige Witte Paard in Zelhem legt sporen uit late middeleeuwen bloot

Bij archeologisch onderzoek op de voormalige plek van Het Witte Paard van Zelhem zijn resten gevonden die teruggaan tot in de late middeleeuwen. Op de locatie tegenover de kerk werd een verkennend bodemonderzoek uitgevoerd in aanloop naar geplande nieuwbouw.

VBGRAALM0.jpg

De Graafschap klaar voor play-offs: ‘Je kan zomaar na zes potjes in de Eredivisie staan’

Voor De Graafschap begint woensdag de play-offs. Na een lange aanloop en een trainingskamp gaat er nu eindelijk weer gespeeld worden om de knikkers. In Flevoland wacht de eerste ontmoeting van het tweeluik met Almere City. “Je kan zomaar na zes potjes in de Eredivisie staan”, aldus verdediger Schoppema.