gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Vrouw bevalt van zoontje Ties in auto op rotonde in Zelhem

Bevalling-Zelhem

Een vrouw is woensdagochtend bevallen van een baby op een rotonde bij Zelhem. Ze was samen met haar man en moeder onderweg naar het ziekenhuis, maar het kindje liet niet op zich wachten.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Een vrouw is woensdagochtend bevallen van een baby op een rotonde bij Zelhem. Ze was samen met haar man en moeder onderweg naar het ziekenhuis, maar het kindje liet niet op zich wachten.

De drie waren iets na middernacht onderweg in de richting van het ziekenhuis van Doetinchem toen ze besloten de auto langs de kant te zetten. Ze hadden niet het vertrouwen dat ze het Slingeland nog konden bereiken, dus moest de baby ter plekke ter wereld komen. Omdat de moeder van de vrouw die moest bevallen een verloskundige is, was er wel medische ondersteuning.

Even later kwamen ook andere hulpdiensten ter plaatse, zowel de politie als een ambulance. “In het bijzijn van de aanwezige politieagenten werd het jongentje genaamd Ties in de auto geboren en verkeert in goede gezondheid”, laat de politie weten in een bericht op social media.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

© Foto: Politie Bronckhorst

Lees ook

110726_Hanna Mae_RaymondRothengatter_HR_DSC_1292 (002)

Openluchttheater Lochem verjongt: Hannah Mae trekt opvallend veel jeugd naar het groen

Het concert van Hannah Mae in Openluchttheater Lochem heeft afgelopen zaterdagavond gezorgd voor een opvallende trendbreuk. Waar de historische theaterlocatie in het groen traditioneel een wat ouder publiek trekt, stonden de tribunes ditmaal bomvol met honderden zingende tieners en twintigers.

_VG_1445 (002)

Eindvoorstelling Muzehof en Muzecollectief was een groot succes

Zaterdag 11 juli was Theater Hanzehof in Zutphen helemaal vol met 250 deelnemers en bijna 1000 bezoekers voor de uitverkochte voorstelling Koning van Katoren. Ieder jaar worden de eindvoorstellingen van de Projectweken georganiseerd door het Muzecollectief, Muzehof centrum voor de kunsten en diverse partners.

Staringcollege-1 (002)

Jongerenwerkers krijgen vaste plek bij Staring college in Lochem

Uit onderzoek van de GGZ van twee jaar geleden bleek bijna de helft van de jongeren met mentale problemen te kampen. In Lochem besloot het Staring college samen met de politiek hier wat aan te gaan doen.

Dutch Masters of Motocross00024

Dutch Masters of Motocross na tien jaar terug in Halle

Zondag was het eindelijk zover: precies tien jaar na de laatste editie in 2016 keerde de Dutch Masters of Motocross terug naar circuit de Kappenbulten in Halle. Het was direct een belangrijke wedstrijd, want het ging om de grote finale van het kampioenschap van 2026.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

IMG_3092 (002)

Frans Erik Terpstra nieuwe fractievoorzitter van GBB

De fractie van Gemeentebelangen Bronckhorst (GBB) heeft unaniem Frans Erik Terpstra gekozen als nieuwe fractievoorzitter. De benoeming volgt op het aantreden van Robbert van Velsen als wethouder van de gemeente Bronckhorst.