gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Thema-avond ‘De vereniging van de toekomst’

Gemeente-Bronckhorst-1

Het verenigingsleven is van grote waarde voor de leefbaarheid in de vele kernen en buurtschappen in Bronckhorst. Maar hoe zorgt u er als bestuurder van een vereniging of stichting voor dat u voorbereid bent op de toekomst? Wat is er nodig om aantrekkelijk te blijven voor oude...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Het verenigingsleven is van grote waarde voor de leefbaarheid in de vele kernen en buurtschappen in Bronckhorst. Maar hoe zorgt u er als bestuurder van een vereniging of stichting voor dat u voorbereid bent op de toekomst? Wat is er nodig om aantrekkelijk te blijven voor oude én nieuwe leden? Is uw bestuur bezig met besturen of bezig met ‘brandjes blussen’? Hoe houdt u het vrijwilligersbestand op niveau?

Om antwoord te geven op deze vragen organiseert gemeente Bronckhorst een thema-avond over de toekomst van uw vereniging. Dagvoorzitter Rob de Jong, Werk aan de Vereniging, start de avond met een presentatie. Remco Hoekman, voorzitter van het lokaal sportakkoord Heel Bronckhorst Beweegt, stelt de stuurgroep aan u voor en geeft een inkijk in het werk van de stuurgroep. Bent u bestuurslid van een vereniging, stichting of sport-, cultuur accommodatie? Of bent u nauw betrokken? Dan nodigt de gemeente u van harte uit deel te nemen aan de interactieve thema-avond op 11 april 2022 in Ons Huis, Beukenlaan 30 in Hengelo. Aanvang 20.00 uur, inloop vanaf 19.30 uur.

Aanmelden voor de workshop kan tot 7 april via www.bronckhorst.nl/verenigingvandetoekomst. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Karin ten Heggeler, combinatiefunctionaris gemeente Bronckhorst, tel. 06 55 88 82 23 of per e-mail k.tenheggeler@bronckhorst.nl.

Lees ook

The Stone Souls-(fotograaf Lonneke Prins) (002)

Inschrijving geopend voor de 13e Dag van de Achterhoekse Popmuziek

Op zaterdag 14 november vindt de 13e editie van de Dag van de Achterhoekse Popmuziek plaats. Verspreid over de hele Achterhoek laten ruim 50 bands, muzikanten en singer-songwriters hun muziek horen op 25 bijzondere locaties. Van muziekcafés tot musea, van een authentieke kapschuur tot een lokale bierbrouwerij: de Dag van de Achterhoekse Popmuziek brengt muziek en cultuur samen op verrassende plekken.

de Titelverdedigers 1 (002)

Prachtige dag voor Stratentoernooi ZZC'20

Op zaterdag 13 juni werd het jaarlijkse Stratentoernooi gehouden bij ZZC’20. 32 Teams streden om de titel en de eeuwige roem.

JB-Petrollaren-2026-06-13-0011

Oude tractoren op petroleum toeren door de gemeente Lochem

Op zaterdag 13 juni werd in de gemeente Lochem de Petroleumrit georganiseerd door het OTMV afdeling Gelderland.

Patrick Nijenhuis1

Heavensride 2026: fietsen voor een hoger doel met de Duveltrappers

Op zaterdag 27 juni 2026 is het weer zover: de Heavensride. Voor de tweede keer stapt het team Duveltrappers op de fiets om deze bijzondere tocht te rijden. Een sportieve uitdaging van formaat, maar vooral een dag met een diepere betekenis.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

car-1865856_1280

Verkeerd dragen van de gordel: duizenden boetes in Gelderland

Even een kort ritje zonder gordel, of hem pas omdoen als je twee straten verder bent: het is gevaarlijk én het kan je een forse prent opleveren. In 2025 werden in Gelderland 3.052 boetes uitgedeeld voor het niet of verkeerd dragen van de gordel. Dat zijn er 17% meer dan in 2024. Dat blijkt uit onderzoek van occasion- en vergelijkingsplatform Gaspedaal.nl.