Ook deze zomer blijven de leden van ’t Overschotje gewoon doorspelen. Veel sportverenigingen leggen hun activiteiten in de zomer stil of spelen “mondjes maat”.
Bij ’t Overschotje gaan ze gewoon door. In deze periode gaan (klein) kinderen vaak op vakantie en hebben oudere mensen dus minder aanspraak. Het is dan fijn dat je wel wekelijks naar je sport kunt beoefenen.
Bowls is een spel waarbij met een bal ter grootte en het gewicht van een Edammer kaasje over een 30 meter lange baan wordt gegooid. Wekelijks weten zo’n dertig mensen de weg naar jeu de boules en bowls te vinden. Bij mooi weer spelen ze buiten; bij regen of kou is er binnen sjoelen, koersbal of een ander spel.
Elke woensdagmiddag is men bij ’t Overschotje vanaf 14.00 uur welkom voor het spelen van bowls en koersbal. Bij slecht weer zijn er alternatieve activiteiten in de kantine. Op dinsdagmiddag kan er vanaf 13.30 uur jeu de boules gespeeld worden.