gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

SV Almen opent inschrijving Sixday 2026

Sixday-SV-Almen-2-foto-Joost-Wiltink-002.jpg

SV Almen heeft de inschrijving geopend voor de Sixday 2026. Dit populaire, ééndaagse voetbaltoernooi vindt plaats op zaterdag 13 juni 2026 en staat garant voor een dag vol sportiviteit en gezelligheid.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

SV Almen heeft de inschrijving geopend voor de Sixday 2026. Dit populaire, ééndaagse voetbaltoernooi vindt plaats op zaterdag 13 juni 2026 en staat garant voor een dag vol sportiviteit en gezelligheid.

De Sixday is een competitie in zakformaat: kleine teams van zes spelers nemen het tegen elkaar op op kleine veldjes met korte wedstrijden en kleine doelen. Juist deze opzet zorgt ieder jaar weer voor een dynamische en toegankelijke voetbaldag voor deelnemers van alle niveaus.

De organisatie roept teams op om zich tijdig aan te melden. Deelname is laagdrempelig: het enige wat nodig is, is een team van minimaal zes spelers. Er kan worden ingeschreven in drie categorieën: Prestatiepoule, Recreatiepoule en Damespoule. De Recreatiepoule is speciaal bedoeld voor teams die vooral voor het plezier meedoen, zoals junioren en oudere seniorenteams.

Inschrijven is mogelijk tot en met 31 mei 2026 via de website van SV Almen.

Lees ook

kerk silvolde2.jpg

Gemeente Bronckhorst staat nachtelijke Oranje-wedstrijden in horeca toe

Voetballiefhebbers in Bronckhorst hoeven zich geen zorgen te maken dat zij de WK wedstrijden van Nederland niet in hun dorpskroeg of restaurant kunnen bekijken. De gemeente verleent namelijk een ontheffing voor ondernemers die de WK wedstrijden van Oranje buiten de normale openingstijden in hun horecazaak willen uitzenden.

5 (002).jpg

Museum Henriette Polak ontvangt bijzondere schenking

De collectie van Museum Henriette Polak in Zutphen is verrijkt met vierentwintig beelden en enkele illustraties gemaakt door kunstenaar Martin Hogeweg (1949, Aalten). Van de beelden van ‘De Pauw’ en ‘De Liervogel’ tot ‘De Stern’ en ‘De Margay’ – zijn werk is adembenemend mooi en karaktervol.

IMG_1990.JPG

Grei in de wei bij weerman Gerrit Vossers

Zondag 17 mei was er een gezellige rommelmarkt bij weerstation Lichtenberg 6 in Silvolde.

JB-Bronckhorsterfestival-2026-05-14-0001.JPG

Bronckhorster Farm & Food Festival in Zelhem

Donderdag 14 mei en zaterdag 16 mei veranderde het erf van Bronckhorster Beef in Zelhem voor de tweede keer in een sfeervol festivalterrein. Onder het motto Proef de Achterhoek openden Henry Mentink en Romy Heider het Bronckhorster Farm & Food Festival. Daarmee kwamen muziek, boerderijbeleving en lokaal eten samen in een dag vol sfeer, smaak en vermaak.

16052026 zzc20 kampioenen (71).jpg

Drievoudig feest op de Pluimerskamp

ZZC’20 1, 6 én 7 kampioen

Op een bomvolle Pluimerskamp heeft ZZC’20 Heren 1 zaterdagmiddag het kampioenschap in de 4e klasse zaterdag overtuigend binnengehaald.

DSC_9565.jpg

Achterhoekse Wandeldagen 2026 | dag 4

Zaterdag was de vierde dag en tevens de laatste wandeldag van de Achterhoekse Wandeldagen, editie 2026. Vele deelnemers liepen er weer mee en deden mee aan de 12, 20, 30 en 40 kilometer.