gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Statiegeldactie Albert Heijn levert tafeltennisclub 560 euro op

20250808_095930-002

De statiegeldactie van Albert Heijn in Lochem leverde L.T.T.C De Toekomst het bedrag van € 561,15 op. De supermarkt stelde de opbrengst van de maanden juni en juli beschikbaar aan de geplaagde tafeltennisvereniging. Het geld gaat in de pot waarmee een nieuwe hal wordt gebouwd...

Yvonne Hofman |  | Aangepast op

De statiegeldactie van Albert Heijn in Lochem leverde L.T.T.C De Toekomst het bedrag van € 561,15 op. De supermarkt stelde de opbrengst van de maanden juni en juli beschikbaar aan de geplaagde tafeltennisvereniging. Het geld gaat in de pot waarmee een nieuwe hal wordt gebouwd en ingericht. De club verloor in januari haar accommodatie aan de Runmolenlaan door een felle brand.

De Lochemse klanten van de grootgrutter stonden in juni en juli kennelijk heel enthousiast het statiegeld af van alle bij AH ingeleverde flessen en blikjes. Het bestuur van De Toekomst is iedereen die zijn of haar statiegeld aan de club doneerde, uiteraard bijzonder dankbaar. "Een prachtig bedrag", aldus voorzitter Jan Slagt. Het geld is vrijdagochtend overhandigd in de vestiging aan de Prins Bernardweg. AH-medewerkster Lindsey Leussink gaf het bord met daarop het mooie bedrag aan Mirko Egbers en Sandra Bouck van de crowdfundingcommissie. Deze commissie is speciaal opgericht om acties te bedenken en coördineren voor de bouw en inrichting van de nieuwe hal.

Inmiddels staat de teller op ruim 50.000 euro. Er is nog veel meer geld nodig omdat de verzekering de totale schade niet dekt.

Lees ook

RN20241212-7397_klein

Nomineren voor Liemerse Sportprijs 2026 gestart

We gaan weer richting het laatste deel van het jaar en dat betekent dat er achter de schermen al hard gewerkt wordt aan de Liemerse Sportprijs van 2026. Vanaf vandaag kan iedereen zijn of haar Liemerse Sportheld nomineren.

COR2023 editie Halle

Classics of Rock Festival keert terug in 2027 in Halle met speciale editie

Na een afwezigheid van drie jaar is het officieel: in 2027 keert het Classics of Rock Festival terug. En niet zomaar, de organisatie kondigt een speciale editie aan waarin het succes van de eerdere festivals wordt voortgezet én verder uitgebreid.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

Faye Wissing - Miss Teenager Netherlands 2026 (002)

Faye Wissing uit Braamt gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026

Faye Wissing uit Braamt is zondag 20 september 2026 gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026. De 16-jarige Faye wist tijdens de feestelijke finale in Theater Lampegiet in Veenendaal de jury te betoveren met haar prachtige glimlach, uitstraling en persoonlijkheid.

windturbine-windmolen-windpark-foto-Waterschap-Rijn-en-IJssel

Windpark Keppel-Eldrik voorlopig van de baan door nieuwe koers Bronckhorst

De gemeente Bronckhorst neemt het verzoek voor Windpark Keppel-Eldrik niet verder in behandeling. Dit laat het college weten nadat zij voor een nieuwe lokale koers kiezen om energie op te wekken.

19-9-26 Optocht Septemberfeesten Zelhem (24)

Grote belangstelling voor kleurrijke optocht tijdens Septemberfeesten Zelhem

De Septemberfeesten in Zelhem trokken zaterdag opnieuw veel publiek met de traditionele optocht door het dorp. Langs de route stonden honderden toeschouwers klaar om de bonte stoet van praalwagens, loopgroepen, muziek en lokale verenigingen te bewonderen.