gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Staatsloterij zoekt eigenaar van lot die 1 miljoen euro waard is

vliegtuig-staatsloterij-om-winnaar-1-miljoen-te-vinden-foto-wim-derksen

De Staatsloterij zocht zaterdag de winnaar van de XL-hoofdprijs van 1 miljoen euro belastingvrij van 10 juni 2023. Het Staatslot met nummer DB 69157 is gekocht in de gemeente Doetinchem. Een vliegtuigje van de Staatsloterij vloog boven de gemeente Doetinchem met de oproep aan...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De Staatsloterij zocht zaterdag de winnaar van de XL-hoofdprijs van 1 miljoen euro belastingvrij van 10 juni 2023. Het Staatslot met nummer DB 69157 is gekocht in de gemeente Doetinchem. Een vliegtuigje van de Staatsloterij vloog boven de gemeente Doetinchem met de oproep aan de winnaar om zich te melden.

Het komt voor dat spelers hun winnende lot niet direct verzilveren. Daarbij gaat het altijd om loten die in de winkel zijn gekocht. Om de prijs te kunnen uitkeren, moet de winnaar zich met het Staatslot melden op het kantoor van Nederlandse Loterij, waar Staatsloterij onderdeel van is. De winnaar krijgt daar ook advies en begeleiding bij de nieuw verworven rijkdom.

“Omdat het winnende Staatslot in de winkel is gekocht, weten wij ook niet wie de winnaar van de XL-hoofdprijs van 1 miljoen euro is”, zegt Tonny Dijkhuizen, prijswinnaarbegeleider bij Nederlandse Loterij. “We zien vaak dat loten in de winkel worden gekocht door buurtbewoners. Daarom roepen we iedereen in de gemeente Doetinchem op om toch nog een keer thuis te zoeken naar het winnende lot.”

Staatsloterij stelt het belang van winnaars voorop en maakt daarom de gegevens van de prijswinnaar niet bekend.

© Foto: Facebook / Wim Derksen

Lees ook

Flonkergood

Verhalen veur Flonkergood 2027: ’t Kon minder

De organisatie van de Waeke van het ‘Achterhookse en Liemerse Book’ is weer op zuuk naor mooie streektaalschriefsels. De mooisten wordt publiceerd in Flonkergood, ‘t kadobuukske da’j in de Waeke, begin meert 2027, gratis kriegt biej ankoop van ‘n streek(taal)boek.

P1012458 (002)

25.00ste bezoeker Burgmeester Kruijffbad in Steenderen: een record

Donderdagochtend 10 september om tien over negen ’s ochtends stond Corolien Beijer uit Rha al op de stoep van het zwembad, op de fiets vanuit huis. Nietsvermoedend liep ze het zwembad binnen.

watermolen Lochem 2

Jarig LochemEnergie schenkt cadeau aan Lochem

De energiecoöperatie LochemEnergie bestaat eind september 15 jaar en schenkt daarom alle inwoners van Lochem een cadeau: de restauratie van de watermolen bij de fietsbrug over de Berkel. Het cadeau staat symbool voor de pogingen die LochemEnergie zich al tien jaar getroost om stroom op te wekken met waterkracht uit de Berkel.

SporthalVordenGLD

Financiële tegenvaller bij verbouwing sporthal Vorden minder dan eerder verwacht

Voor de renovatie en verduurzaming van sporthal 't Jebbink in Vorden is 425.000 euro extra nodig. Dat bedrag ligt fors lager dan de tegenvaller van bijna 1 miljoen euro waar de gemeente eerder rekening mee hield.

DSC03909 (002)

Nieuw Taalpunt en meertalige collectie geopend BIJ de bieb in Warnsveld

Woensdag 9 september zijn in Bibliotheek Warnsveld het nieuwe Taalpunt en een meertalige jeugdcollectie officieel geopend. De collectie bestaat uit prentenboeken in verschillende talen en geeft jonge kinderen de mogelijkheid om samen met hun ouders te lezen in de taal die zij thuis spreken. Wethouder Sjoerd Wannet was bij de opening aanwezig.

GerritWolsinkRechtenvrij1

‘De vliegende tandarts’ Gerrit Wolsink blikt in Hengelo terug op carrière en roem

Hij is vijfvoudig winnaar van de Grand Prix van Carlsbad, tweevoudig vicewereldkampioen motorcross en beter bekend als de ‘vliegende tandarts’. Toch voelde Hengeloër Gerrit Wolsink zich nooit thuis in de schijnwerpers. Tijdens een eerbetoon in zijn geboortedorp blikt de 80-jarige motorcrosslegende terug op zijn carrière en de keerzijde van bekendheid.