gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Sportverkiezing in Oude IJsselstreek

2023-sportverkiezing-oude-ijsselstreek-winnaars

Donderdagavond vond op het DRU Industriepark de Sportverkiezing Oude IJsselstreek 2023 plaats. Tijdens deze avond werden in totaal zes sportprijzen uitgereikt. Ook was de huldiging van de sportkampioenen van 2021/2022 die een podiumplek hebben behaald op een NK, EK en/of WK op...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Donderdagavond vond op het DRU Industriepark de Sportverkiezing Oude IJsselstreek 2023 plaats. Tijdens deze avond werden in totaal zes sportprijzen uitgereikt. Ook was de huldiging van de sportkampioenen van 2021/2022 die een podiumplek hebben behaald op een NK, EK en/of WK op het brede terrein van sport.

Tussen de uitreikingen door konden de aanwezigen genieten van optredens van onder andere Guido van Moorselaar (freestyle voetballer), Laura van Kaam (zang) en Ilse Surenbroek (dans). Ketelaar Sport gaf een demonstratie Tang Soo Do karate. Lonneke Sloetjes (oud international volleybal) was te gast en werd geïnterviewd door presentator Frans Miggelbrink. Zij vertelde onder meer over haar topsporttijd, over wat ze de jeugd wil meegeven met de ervaring die zij heeft opgedaan en over haar rol die ze nu heeft bij Achterhoek in Beweging. Een initiatief van acht Achterhoekse gemeenten met het doel om hun inwoners in beweging te brengen door initiatieven te ontwikkelen die aanzetten tot sporten, bewegen en een gezonde leefstijl.

De uitslagen van de Sportverkiezing Oude IJsselstreek:
Sportman: Marco Olthuis (voetbal)
Sportvrouw: Romy Loevering (kickboksen)
Sportploeg: Team ST3, combinatie elftal van SDOUC/Ulftse Boys/GWVV (voetbal)
Sporttalent: Isa van Aken (handbal)
Unieke sporter: Wilco Giesen (driewiel ligfiets)
Sportpromotieprijs: de samenwerkende jeugdafdeling van Voetbalvereniging Terborg en Sportclub Silvolde

© Foto: gemeente Oude IJsselstreek

Lees ook

Foto Zwarte Cross (002)

Over de drempel: Praten over mentale klachten, midden op de Zwarte Cross

Een fysieke drempel onder de arm, opvallend hesje bedrukt met de Achterhoekse kreet ‘A’j wilt proaten, mo’j ’t neet laoten!’. Festivalgangers kijken nieuwsgierig op. Stellen vragen: “Wat is dat?” of “Wat kun je hier winnen?”. De wedervraag verrast. “Wat kun je verliezen? Laten we het daar eens over hebben.” Juist dat onverwachte werkt: huisartsen die op een festivalterrein niet bezig zijn met een verzwikte enkel of hoofdpijn, maar het gesprek openen over mentale klachten.

JB-Pannenkoekenrit1-2026-07-26-0064

Pannenkoekenrit laat Laren genieten van routes en pannenkoeken

De jaarlijkse Pannenkoekenrit van TBL (Toeristenbelang Laren) heeft ook dit jaar weer veel deelnemers op de been gebracht. Fietsers, automobilisten en tractorliefhebbers genoten van de prachtige omgeving rond Laren, om de dag af te sluiten met een heerlijke pannenkoek.

SluisEefde0

Sluizen bij Eefde dicht: ‘Hopen dat vertrouwen in de binnenvaart blijft’

Het sluizencomplex bij Eefde is sinds zaterdagmiddag gesloten. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal. Schippers lagen zaterdag in de rij voor de sluis.

AutocrossLochem010

Stofwolken en spektakel: vernieuwde autocrossbaan in Lochem valt in de smaak

Honderden coureurs van het NK Autocross zorgden afgelopen zaterdag voor stofwolken in de weilanden van Lochem. Onder het toeziend oog van duizenden toeschouwers werd op het vernieuwde circuit volop gestreden. Tot vreugde van de organisatie omschrijft iedereen elkaar toch als familie.

naamloos-36 (002)

Succesvolle eerste boeken- en streekproductenmarkt in Borculo

De eerste gecombineerde boeken- en streekproductenmarkt in Borculo is een groot succes geworden. Met het evenement wilden de organisatoren mensen met elkaar verbinden en extra bezoekers naar het centrum van Borculo trekken. Die doelstelling is ruimschoots bereikt.

JB-NKautocross-2026-07-25-0004

Autocross trekt duizenden naar stoffige Kanaaldijk in Lochem

De vierde ronde van het Eurol NK Autocross streek zaterdag neer aan de Kanaaldijk in Lochem, waar het kampioenschap officieel aan de tweede helft begon. Na de succesvolle editie van vorig jaar keerde de race terug naar Lochem, opnieuw als gast bij ACC Laren. De baan had voor deze ronde een metamorfose ondergaan, wat zorgde voor extra uitdaging en nog meer spanning op het circuit.