Op zondagmiddag 12:00 tot 17:00 uur verandert het Reurpopterrein in één groot kermisfeest voor de jongste Reurpoppers tijdens Rupo’s Kermis. Een middag vol spelletjes, muziek, attracties en ouderwetse kermispret. De kindermiddag wordt mede mogelijk gemaakt door Plus Stam uit Ruurlo.
Op Rupo’s Kermis is van alles te beleven. Kinderen kunnen zich uitleven met te gekke kermisspellen zoals Blikgooien XXL, Touwtje Trekken en Eendjes Vangen. Voor de echte waaghalzen staat er zelfs een kinderzweefmolen klaar voor een rondje vol kriebels in je buik. Tussen alle spellen en attracties door kan er natuurlijk ook lekker gedanst worden. Kids DJ Edwin zorgt voor een vrolijke kinderdisco met de leukste hits en gezelligste meezingers. Trek je dansschoenen maar aan.
Ook dit jaar zijn er weer genoeg vertrouwde én verrassende gezichten aanwezig. Zo toveren de ballonnenclowns de leukste creaties tevoorschijn. Daarnaast laat goochelaar Tom jong en oud versteld staan met te gekke goocheltrucs. De altijd succesvolle zandhopen zijn natuurlijk ook van de partij: graven, bouwen en klimmen maar. En wat is een kermis zonder iets lekkers? De Suikertante staat weer klaar in haar bekende zuurstokroze caravan en draait de heerlijkste suikerspinnen voor alle zoetekauwen. De Popcornbus van El Jumpo zorgt voor een heerlijke geur én verse popcorn.
Natuurlijk loopt Rupo zelf rond over het terrein voor een high five, een dansje of een leuke foto.