gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Prijzen wasstraat Achterhoek hoger dan Zuidwest-Gelderland

car-wash-5772094_1280

Een tripje naar de wasstraat geen overbodige luxe als je auto bedekt is met een laag Saharazand. Gemiddeld betaal je in Gelderland € 14,06 voor een wasbeurt, al kunnen de prijzen per regio flink verschillen. Zo betaal je in de Achterhoek gemiddeld ruim € 3,- meer dan in Zuidwe...

Yvonne Hofman |  | Aangepast op

Een tripje naar de wasstraat geen overbodige luxe als je auto bedekt is met een laag Saharazand. Gemiddeld betaal je in Gelderland € 14,06 voor een wasbeurt, al kunnen de prijzen per regio flink verschillen. Zo betaal je in de Achterhoek gemiddeld ruim € 3,- meer dan in Zuidwest-Gelderland. Dit blijkt uit onderzoek van AutoTrack, waarin de prijzen en wasprogramma’s van carwashes in Nederland met elkaar werden vergeleken.

Het tarief in Gelderland is nagenoeg gelijk aan het landelijk gemiddelde van € 14,05. De duurste provincies zijn Utrecht en Zeeland. In Friesland ben je het voordeligst uit.

Door zelf je auto te wassen kun je aardig wat geld besparen. Maar het is niet in elke gemeente toegestaan is om de auto op straat - of zelfs op de eigen oprit - te wassen.

Hoeveel je betaalt voor een ritje door de wasstraat, hangt niet alleen af van welke wasstraat je bezoekt: ook van het wasprogramma dat je kiest. Driekwart van de wasstraten heeft maar liefst vier verschillende programma’s. Over het algemeen geldt: hoe duurder het wasprogramma, hoe meer extra’s je krijgt.

Alle regionale prijsverschillen, verschillende wasprogramma’s én de lokale regels voor zelf wassen zijn te vinden op de website van AutoTrack.

Lees ook

_MOO2669

Festival bij Boerderij Ruimzicht in Halle

Een gratis toegankelijk festival op Boerderij Ruimzicht in het laatste weekend van juni.

JB-HokeninToldiek-2026-06-26-0045-1

Høken in Toldiek kent primeur

Hoewel er voor de hele dag code rood gold, wisten de trouwe festivalbezoekers Toldijk ’s avonds toch weer te vinden voor de 50e editie van Høken in Toldiek. Voor deze jubileumeditie had de buurt, zoals dat in de Achterhoek hoort, een feestelijke boog geplaatst. Dat zorgde meteen voor de juiste sfeer, want dit bijzondere feestje werd weer uitbundig gevierd.

tdm 2025-winnaar-1 (002)

43e Tour de Marienvelde

Ondanks al het voetbalgeweld dat momenteel vanuit de Verenigde Staten, Mexico en Canada op ons af wordt gestuurd en de overlast van de hitte in Nederland maar ook in Frankrijk, probeert de organisatie van de Tour de Mariënvelde voor de 43e keer de focus ook weer op de Tour de France en het daaraan gekoppelde Tourspel te krijgen.

e-waste-race

Mariaschool uit Ulft wint E-waste Race Achterhoek

Afgelopen vier weken hebben leerlingen van zeven basisscholen uit de Achterhoek een grote hoeveelheid elektronisch afval hergebruikt, gerepareerd en ingezameld tijdens de E-waste Race Achterhoek.

hitte0

HITTEBLOG | Basisscholen dicht, strooien en evenementen afgelast: code rood in Achterhoek

Met een weeralarm van het KNMI en code rood van kracht in de Achterhoek zijn verschillende evenement afgelast en ziet het dagelijks leven er iets anders uit. Zo zijn de meeste basisscholen gesloten en werken verschillende bedrijven met afwijkende tijden. Lokaal kan het kwik zelfs stijgen tot 40°C in de regio.

Winnaars Menzisfonds

Achterhoekse initiatieven krijgen financiële steun uit MenzisFonds voor meer vitaliteit, verbinding en veerkracht

Zestien organisaties in de Achterhoek kregen woensdagavond goed nieuws: zij ontvingen een financiële bijdrage uit het MenzisFonds. Met deze steun kunnen zij hun lokale plannen uitvoeren om inwoners vitaler, actiever en nog meer verbonden met elkaar te laten leven.