gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Politie beloont tip die leidt tot aanhouding van Bretly Dorder

61a5a0030f0f1d3e5558306a5dd2f7ee

Er is een beloning van 25.000 euro uitgeloofd voor de tip die leidt tot de aanhouding van Bretly Dorder. De 24-jarige man wordt onder meer verdacht van betrokkenheid bij een dodelijke schietpartij.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Er is een beloning van 25.000 euro uitgeloofd voor de tip die leidt tot de aanhouding van Bretly Dorder. De 24-jarige man wordt onder meer verdacht van betrokkenheid bij een dodelijke schietpartij.

De politie meldde aan Omroep Gelderland dat er mogelijk nog woninginvallen volgen, zoals zaterdagavond ook in Doetinchem het geval was. Toen zocht een arrestatieteam in de wijk Dichteren naar de vuurwapengevaarlijke man. De 24-jarige man heeft geen vaste woonplaats en is volgens de politie 'extreem gevaarlijk'. Hij wordt ook verdacht van het neersteken van een man in Zutphen. Eerder zou hij in Rotterdam een psychiater dood hebben geschoten. Sinds de politie de foto en naam van de man bekendmaakte, kwamen er tientallen tips binnen bij de politie. Maandag zocht de politie in Duitsland naar Bretly Dorder.

Bretly Dorder heeft een fors postuur, is ongeveer 1.83 m lang en wordt beschouwd als vuurwapengevaarlijk. Het is van het grootste belang dat hij snel wordt aangehouden om verdere incidenten te voorkomen. De politie verzoekt iedereen die weet waar Bretly Dorder is, om contact op te nemen met de Opsporingstiplijn op 0800 - 6070. Blijft u liever anoniem bel dan Meld Misdaad Anoniem via 0800–7000. Als u Bretly Dorder ziet, benader hem dan niet zelf, maar bel direct de politie op 112.

© Foto: Politie

Lees ook

Auteur en onderzoeker Natalya Staring met tafelgasten Daphne Maas, René Arendsen en Nadia Zerouali tijdens de officiële presentatie van ’n Kommen en gaon

ECAL presenteert nieuw boek over migratiegeschiedenis Achterhoek en Liemers

Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers presenteerde vrijdag 2 oktober in Amphion Theater het nieuwe boek ’n Kommen en gaon – in Achterhoek en Liemers | 1580–1940. De presentatie vond plaats tijdens het gelijknamige symposium over migratiegeschiedenis in de Achterhoek en Liemers.

20261003-_HAX0727

Wethouder André Putker door het lint bij AV Hanzesport

Atletiekvereniging Hanzesport heeft op zaterdag 3 oktober haar grondig vernieuwde atletiekbaan officieel in gebruik genomen. Wethouder André Putker verrichtte de opening door na een sprint van 100 meter door het lint te gaan. Met een 111 deelnemers aan de aansluitende clubkampioenschappen werd het de drukst bezochte editie in tien jaar.

Overhandiging_Gemeentehuis-13

Industriële Kring Lochem lanceert techniekwerkboek voor groep 4 in Lochem

Vanaf 9 oktober ontvangen alle basisscholen in de gemeente Lochem een gloednieuw lesmiddel: het eerste Techniekdagwerkboek speciaal ontwikkeld voor groep 4.

20261002-_CS28543

Oorkondes voor brandweervrijwilligers

Vrijdag 2 oktober vond het jaarlijkse huldigingsmoment voor de brandweerpost Doetinchem plaats. Tijdens deze avond zijn vijf jubilarissen gehuldigd en is er van drie vrijwilligers afscheid genomen. De officiële handelingen zijn verricht door burgemeester Mark Boumans.

1000019843

Verhalen verbinden ouderen tijdens Nationale Voorleeslunch in Zutphen en Lochem

Vrijdag 2 oktober stond in het teken van de Nationale Voorleeslunch. Ook BIJ de bieb deed mee en organiseerde in samenwerking met Sensire en Zorggroep Sint Maarten verschillende voorleesmomenten in Zutphen, Lochem en omgeving.

JB-wijnfestival-2026-10-03-0013

Wijnfestival Lochem met Smaak opnieuw volledig uitverkocht

Wie denkt dat een wijnfestival na zeventien jaar zijn beste tijd wel heeft gehad, had dit jaar in de Grote of sint-Gudulakerk van Lochem anders gedacht. De editie 2026 van Wijnfestival Lochem met Smaak was opnieuw volledig uitverkocht. Honderden wijnliefhebbers vulden de Grote of Sint-Gudulakerk om te proeven, te ontdekken en samen te genieten van wijn en spijs.