gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Nieuwenhuis met DSM naar Strade Bianche

Nieuwenhuis.jpg

Joris Nieuwenhuis doet dit jaar voor Team DSM mee aan de Strade Bianche. De wielrenner uit Zelhem maakt onderdeel uit van het zevenkoppige team dat deelneemt aan de wedstrijd.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Joris Nieuwenhuis doet dit jaar voor Team DSM mee aan de Strade Bianche. De wielrenner uit Zelhem maakt onderdeel uit van het zevenkoppige team dat deelneemt aan de wedstrijd.

“Een unieke race in een prachtig deel van Italië”, geeft ploegleider Matt Winston van Team DSM aan. “We gaan naar de race toe met een team dat op zoek is naar kansen. We zullen samen rijden als een eenheid en agressief racen, waarbij we onze belangrijkste wielrenners op crucioale momenten naar voren halen.” Naast Nieuwenhuis, zitten onder meer Romain Bardet, Marco Brenner en Chris Hamilton bij de ploeg van Team DSM.

De wedstrijd wordt op zaterdag 5 maart verreden. Het is de vijfde koers in de World Tour. Vorig jaar werd de Strade Bianche gewonnen door de Nederlandse wielrenner Mathieu van der Poel. Nieuwenhuis zelf maakte recent, tijdens de Saudi Tour, zijn rentree op de fiets na een rugblessure.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

DSC08501.jpg

Road Races Hengelo 2026 - zaterdag

De Varsselring is dit weekend weer het kloppende hart van de wegrace. Onder werkelijk perfecte omstandigheden gingen zaterdag de trainingen en kwalificaties van start. Met een strakblauwe lucht en een heerlijk zonnetje was het genieten voor de vele motorsportfans die al vroeg de weg naar het circuit wisten te vinden.

JB-frank-2026-05-01-0024.JPG

Dorpshuis Drempt neemt afscheid van Frank Wolbrink

Op 1 mei nam Dorpshuis Drempt afscheid van beheerder Frank Wolbrink, die sinds september 2018 tot 1 maart 2026 aan het dorpshuis verbonden was.

JB-war-horses-2026-05-02-0027.JPG

DAF YP 408 als trotse blikvanger voor stichting War-Horses

De stichting War-Horses heeft haar kampement opgeslagen op SVR camping ’t Groote Veld in Lochem. Verschillende leden van deze stichting zijn met hun voertuigen afgereisd naar het Gelderse Lochem, om deel te nemen aan diverse tochten door het mooie coulissen landschap waar de Achterhoek om bekend staat.

684902475_3086856291521842_7651460260547297555_n (002).jpg

Stanislav Suddia voltooit 11-daagse ‘Run van Dankbaarheid’

Na elf intensieve dagen is op woensdag de indrukwekkende ‘Run van Dankbaarheid’ van Stanislav Suddia officieel tot een einde gekomen. De finish vond plaats in Maastricht, waar Stanislav en zijn team warm werden ontvangen door de collega’s. Het markeerde het slotstuk van een uitzonderlijke prestatie: 560 kilometer hardlopen in 11 dagen, dwars door Nederland.

IMG_20260501_120509 (002).jpg

Haar doneren voor derde keer aan goed doel

Marieke, 24 jaar en student Archeologie, heeft voor de derde keer haar lange haar gedoneerd aan stichting Haarwensen die haarwerken maakt voor kinderen t/m 18 jaar die (gedeeltelijk) kaal zijn door een medische behandeling of andere oorzaak. Daarmee wil ze iets betekenen voor deze jonge mensen. De eerste keer dat ze haar lange haar doneerde was ze 10 jaar oud.

Foto-van-bord-bij-balie-vooraf-reserveren-of-inloopafspraak-maken__FocusFillWyIwLjAwIiwiMC4wMCIsNjQwLDQwMF0.jpg

Bezoek op afspraak en vooraf stukken reserveren bij ECAL

Vanaf 6 mei start het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers bij wijze van proef met twee extra werkwijzen voor de studiezaal. Bezoekers kunnen voortaan een inloopsafspraak maken. Ook brengen ze graag onder de aandacht dat het inmiddels mogelijk is om vooraf stukken te reserveren, zodat deze bij bezoek klaarliggen.