gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Nieuwe wielerclub DCC in Doetinchem is aanstaande

cdc12175-8065-ffc3-3dfe-b7b3b4d9ade7-scaled

Wielertoerclub RTC de Pedaleur en mountainbikeclub ATB de Pedaleur gaan verder als DCC. De twee Doetinchemse fietsclubs bundelen hun krachten, waardoor er meer draagkracht en groei ontstaat voor een toekomstbestendige vereniging. Het fusievoorstel is in januari 2023 een feit g...

Yvonne Hofman |  | Aangepast op

Wielertoerclub RTC de Pedaleur en mountainbikeclub ATB de Pedaleur gaan verder als DCC. De twee Doetinchemse fietsclubs bundelen hun krachten, waardoor er meer draagkracht en groei ontstaat voor een toekomstbestendige vereniging. Het fusievoorstel is in januari 2023 een feit geworden. Met deze samenvoeging gaat DCC rond de 210 leden tellen. Naast wielrennen en mountainbiken wordt ook gravelen als nieuw fietsonderdeel toegevoegd aan de nieuwe vereniging.

De besturen zijn in 2022 samen opgetrokken en door het instellen van een fusiewerkgroep, gesponsord door de Rabobank, konden er snel grote stappen worden gezet. Tijdens de Algemene Leden Vergadering van 19 januari heeft de fusiecommissie verslag uitgebracht en hebben de beide besturen het fusievoorstel gepresenteerd en toegelicht. De ALV heeft ingestemd met het fusievoorstel, waarmee het fusiebesluit ter inzage kan worden gelegd. Vervolgens zal de notaris na één maand de fusieakte passeren.

Elk fietsonderdeel krijgt zijn eigen coördinator. Met de gelden, ontvangen uit de stimuleringsprijs van de gemeente Doetinchem, is een nieuwe website ontwikkeld. Zes sponsoren zijn verbonden aan DCC. Naast het nieuwe logo is, in samenwerking met de kledingcommissie, een duurzaam tenue ontworpen door voormalig profwielrenner Tom Leezer. De kleding is gemaakt van recyclebare petflessen.

Het streven is om een volwaardige mobiliteitsclub te zijn waarbij inclusief fietsplezier vanzelfsprekend is. Met deze fusie ontstaat er één grote recreatieve fietsclub in de gemeente Doetinchem.

© Foto: DCC

Lees ook

1000037142 (002)

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat sinds maandag 21 september verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem.

Ideaal Plus

Werkzaamheden Ideaal Plus zender

Op dit moment zijn er werkzaamheden aan de zender FM 107.9 met het signaal van Ideaal Plus.

RN20241212-7397_klein

Nomineren voor Liemerse Sportprijs 2026 gestart

We gaan weer richting het laatste deel van het jaar en dat betekent dat er achter de schermen al hard gewerkt wordt aan de Liemerse Sportprijs van 2026. Vanaf vandaag kan iedereen zijn of haar Liemerse Sportheld nomineren.

COR2023 editie Halle

Classics of Rock Festival keert terug in 2027 in Halle met speciale editie

Na een afwezigheid van drie jaar is het officieel: in 2027 keert het Classics of Rock Festival terug. En niet zomaar, de organisatie kondigt een speciale editie aan waarin het succes van de eerdere festivals wordt voortgezet én verder uitgebreid.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

Faye Wissing - Miss Teenager Netherlands 2026 (002)

Faye Wissing uit Braamt gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026

Faye Wissing uit Braamt is zondag 20 september 2026 gekroond tot Miss Teenager Netherlands 2026. De 16-jarige Faye wist tijdens de feestelijke finale in Theater Lampegiet in Veenendaal de jury te betoveren met haar prachtige glimlach, uitstraling en persoonlijkheid.