gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Nationale Bokbierdag Zutphen 2024

20241013_Zutphen_Nationale_Bokbierdag_2024-91-scaled

Voor de 27e keer werd zondag het Bokbier spektakel georganiseerd in de prachtige binnenstad van Zutphen. Het feit dat de bokbiermarkt op zo’n historische plek kon plaatsvinden, is erg uniek en het draagt bij aan de sfeer die bij de Bokbierdag hoort. In Zutphen blijft het het e...

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Voor de 27e keer werd zondag het Bokbier spektakel georganiseerd in de prachtige binnenstad van Zutphen. Het feit dat de bokbiermarkt op zo’n historische plek kon plaatsvinden, is erg uniek en het draagt bij aan de sfeer die bij de Bokbierdag hoort. In Zutphen blijft het het enige Nationale Bokbierdag.

De grote nostalgische optocht bleek nu ook weer één van de grootste publiekstrekkers van de Nationale Bokbierdag en daarom stond deze in 2024 weer op het programma. In de ochtend, vanaf 11.00 uur, werden de paarden ingespannen en de koetsen rijklaar gemaakt op het terrein van de Hanzehal. Vanaf 13.00 uur vertrok de gehele stoet door een mooie route door de binnenstad van Zutphen, onder toeziend oog van het vele aanwezige publiek.

Uiteraard waren er verspreid over de markten en het ’s-Gravenhof diverse kramen met verschillende soorten bokbier en waarvan rijkelijk geproefd mocht worden.

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

Persbericht_bouw_onthulling bord (002)

Feestelijke officiële opening van de nieuwbouwwoningen vanuit het masterplan Elver in Nieuw-Wehl

Na een periode van bouwen, verhuizen en vooral heerlijk wennen, is het zover: de bewoners van de Bloeilaan 15, 17, 25 en 27 hebben van hun nieuwe studio’s een echt thuis gemaakt. Een mijlpaal die niet onopgemerkt voorbij mag gaan. Op woensdag 17 juni openden de kersverse bewoners trots de deuren voor genodigden tijdens de officiële feestelijke opening.

Overschotje

't Overschotje in Lochem heeft geen behoefte aan een zomerstop

Ook deze zomer blijven de leden van ’t Overschotje gewoon doorspelen. Veel sportverenigingen leggen hun activiteiten in de zomer stil of spelen “mondjes maat”.

harmvdb-heat-pump-6209793_1280

Nog altijd 28,8% vooroorlogse woningen in Gelderland slecht geïsoleerd

De energieprijzen liggen al jaren hoog. Toch zijn veel Gelderse vooroorlogse woningen nog altijd slecht geïsoleerd. Van de huizen van vóór 1945 heeft 28,8% energielabel F of G. Bij nieuwere woningen ligt dat percentage een stuk lager: van de gelabelde woningen die na 1975 zijn gebouwd, heeft maximaal 0,7% een slecht label. Dat blijkt uit onderzoek van Independer op basis van de energielabelregistratie van de RVO.

kranten

Subsidieregeling IJsselweide vastgesteld: stimulans voor toekomstbestendig bedrijventerrein

Het college van burgemeester en wethouders van Oude IJsselstreek heeft de subsidieregeling toekomstbestendig bedrijventerrein IJsselweide 2026 vastgesteld. Met deze regeling wil de gemeente ondernemers op bedrijventerrein IJsselweide stimuleren om te investeren in de verduurzaming en kwaliteitsverbetering van hun bedrijfspanden en bedrijfskavels.

intact (002)

Waarom wordt de zelfhulpgroep huiselijk geweld in de Steg in Lochem opgeheven?

Huiselijk geweld komt in alle lagen van de bevolking voor. Natuurlijk ook in Lochem.

HenkPen_DOA-18

Geslaagde bijeenkomst Duurzaam Ondernemerscentrum Achterhoek (DOA)

Duurzaam Ondernemerscentrum Achterhoek bracht op 11 juni ondernemers uit de regio samen voor een inspirerende bijeenkomst bij Henk Pen Campers en Caravans in Groenlo. De spiksplinternieuwe locatie vormde een treffend praktijkvoorbeeld van toekomstbestendig ondernemerschap in de Achterhoek.