gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Motorrijdster komt ten val bij aanrijding in Zelhem

20240503-Ongeval-in-Zelhem007-politie-stockfoto

Een motorrijdster is op de kruising van de Stikkenweg met de Doetinchemseweg in Zelhem donderdagochtend ten val gekomen na een aanrijding met een personenauto. De bestuurder van de auto zag bij het afslaan de motorrijdster over het hoofd.

Redactie RTV Ideaal |  | Aangepast op

Een motorrijdster is op de kruising van de Stikkenweg met de Doetinchemseweg in Zelhem donderdagochtend ten val gekomen na een aanrijding met een personenauto. De bestuurder van de auto zag bij het afslaan de motorrijdster over het hoofd.

De automobilist reed over de Stikkenweg en wilde linksaf de Doetinchemseweg oprijden. Daarbij zag de bestuurder de naderende motorrijdster over het hoofd, waarna een aanrijding ontstond. Door de botsing kwam de bestuurster van de motor hard ten val.

Meerdere hulpdiensten, waaronder politie en ambulance, kwamen ter plaatse. De motorrijdster is door ambulancepersoneel nagekeken, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Beide voertuigen liepen schade op, maar hoefden niet te worden afgesleept. De betrokkenen hebben ter plaatse een schadeformulier ingevuld. De politie heeft het ongeval verder afgehandeld.

Lees ook

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

Auteur en onderzoeker Natalya Staring met tafelgasten Daphne Maas, René Arendsen en Nadia Zerouali tijdens de officiële presentatie van ’n Kommen en gaon

ECAL presenteert nieuw boek over migratiegeschiedenis Achterhoek en Liemers

Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers presenteerde vrijdag 2 oktober in Amphion Theater het nieuwe boek ’n Kommen en gaon – in Achterhoek en Liemers | 1580–1940. De presentatie vond plaats tijdens het gelijknamige symposium over migratiegeschiedenis in de Achterhoek en Liemers.

20261003-_HAX0727

Wethouder André Putker door het lint bij AV Hanzesport

Atletiekvereniging Hanzesport heeft op zaterdag 3 oktober haar grondig vernieuwde atletiekbaan officieel in gebruik genomen. Wethouder André Putker verrichtte de opening door na een sprint van 100 meter door het lint te gaan. Met een 111 deelnemers aan de aansluitende clubkampioenschappen werd het de drukst bezochte editie in tien jaar.

Overhandiging_Gemeentehuis-13

Industriële Kring Lochem lanceert techniekwerkboek voor groep 4 in Lochem

Vanaf 9 oktober ontvangen alle basisscholen in de gemeente Lochem een gloednieuw lesmiddel: het eerste Techniekdagwerkboek speciaal ontwikkeld voor groep 4.

20261002-_CS28543

Oorkondes voor brandweervrijwilligers

Vrijdag 2 oktober vond het jaarlijkse huldigingsmoment voor de brandweerpost Doetinchem plaats. Tijdens deze avond zijn vijf jubilarissen gehuldigd en is er van drie vrijwilligers afscheid genomen. De officiële handelingen zijn verricht door burgemeester Mark Boumans.