gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Motorrijder gewond na ongeval bij Hummelo

Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een automobiliste in het buitengebied van Hummelo. De politie vermoedt dat een voorrangsfout de oorzaak is van het ongeval.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Een motorrijder is zondagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding met een automobiliste in het buitengebied van Hummelo. De politie vermoedt dat een voorrangsfout de oorzaak is van het ongeval.

Het ongeval vond plaats rond 17.30 uur op de kruising van de Zomerweg en de Torenallee. De automobiliste wilde de Torenallee oprijden vanaf de Zomerweg, maar zag hierbij de motorrijder, komend vanuit de richting van Toldijk, over het hoofd.

De bestuurder van de motor remde, maar verloor hierbij de controle over zijn voertuig en kwam ten val. De bestuurster van de auto schoot door en kwam tot stilstand tegen een lantaarnpaal.

De man raakte gewond bij het ongeval en is door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel met onbekend letsel meegenomen. De automobiliste kwam met de schrik vrij. Beide voertuigen raakten beschadigd.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

684902475_3086856291521842_7651460260547297555_n (002).jpg

560 kilometer voor het goede doel

Stanislav Suddia voltooit 11-daagse ‘Run van Dankbaarheid’

Na elf intensieve dagen is op woensdag de indrukwekkende ‘Run van Dankbaarheid’ van Stanislav Suddia officieel tot een einde gekomen. De finish vond plaats in Maastricht, waar Stanislav en zijn team warm werden ontvangen door de collega’s. Het markeerde het slotstuk van een uitzonderlijke prestatie: 560 kilometer hardlopen in 11 dagen, dwars door Nederland.

IMG_20260501_120509 (002).jpg

Haar doneren voor derde keer aan goed doel

Marieke, 24 jaar en student Archeologie, heeft voor de derde keer haar lange haar gedoneerd aan stichting Haarwensen die haarwerken maakt voor kinderen t/m 18 jaar die (gedeeltelijk) kaal zijn door een medische behandeling of andere oorzaak. Daarmee wil ze iets betekenen voor deze jonge mensen. De eerste keer dat ze haar lange haar doneerde was ze 10 jaar oud.

Foto-van-bord-bij-balie-vooraf-reserveren-of-inloopafspraak-maken__FocusFillWyIwLjAwIiwiMC4wMCIsNjQwLDQwMF0.jpg

Bezoek op afspraak en vooraf stukken reserveren bij ECAL

Vanaf 6 mei start het Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers bij wijze van proef met twee extra werkwijzen voor de studiezaal. Bezoekers kunnen voortaan een inloopsafspraak maken. Ook brengen ze graag onder de aandacht dat het inmiddels mogelijk is om vooraf stukken te reserveren, zodat deze bij bezoek klaarliggen.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.

JB-promotie-2026-04-29-0007.JPG

Landelyk Lochem legt geschiedenis vast tijdens stadswandeling

Landelyk Lochem maakte tijdens een stadswandeling door Lochem een korte promotievideo, waarbij gids Herman Priester de deelnemers meenam langs markante plekken in de stad. Na een oproep op sociale media konden belangstellenden zich aanmelden om mee te wandelen en zo meer te horen over de rijke geschiedenis van Lochem.