gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Marga Klompe verwelkomt nieuwe bestuurder

Erwin-Bomers.jpg

Per 1 maart wordt Erwin Bomers aangesteld als nieuwe bestuurder bij zorgorganisatie Marga Klompé. Hij volgt daarmee Ad Smeets op die per 1 januari afscheid heeft genomen. Erwin Bomers vormt samen met bestuursvoorzitter Marcel Duvigneau het bestuur van Marga Klompé. Hij ziet er...

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

Per 1 maart wordt Erwin Bomers aangesteld als nieuwe bestuurder bij zorgorganisatie Marga Klompé. Hij volgt daarmee Ad Smeets op die per 1 januari afscheid heeft genomen. Erwin Bomers vormt samen met bestuursvoorzitter Marcel Duvigneau het bestuur van Marga Klompé. Hij ziet ernaar uit om zich in te zetten voor de cliënten en medewerkers van Marga Klompé.

Erwin Bomers was eerder directeur markt bij GGNet en directeur zorgbeleid en patiëntenzorg bij het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem. Hij studeerde verpleegkunde in Nijmegen en gezondheidswetenschappen in Maastricht. “Ik ken Marga Klompé als een stabiele, deskundige en warme zorgorganisatie die volop in ontwikkeling is naar de toekomst. Een toekomst waarin innovatie en digitalisering een steeds grotere rol gaat spelen. We moeten de zorg op een andere manier gaan aanbieden om het betaalbaar en toegankelijk te houden. Samen met de medewerkers die in deze coronatijd zo’n enorme veerkracht hebben laten zien, ga ik mij daarvoor inzetten. ‘Voor het beste van elk moment’, dat is wat Marga Klompé drijft en daar lever ik heel graag mijn bijdrage aan.” Aldus Erwin.

Na positieve reacties van adviescommissies met managers, medezeggenschap en bestuur, heeft de raad van toezicht unaniem besloten Erwin te benoemen. Ook bestuurder Marcel Duvigneau ziet uit naar de samenwerking. “De zorg bevindt zich in een dynamische omgeving die grote uitdagingen van ons vraagt. Een structureel tekort aan medewerkers dreigt, terwijl in onze regio de vergrijzing alleen maar toeneemt. Fijn dat we iemand hebben gevonden met een hart voor de zorg die samen met mij en andere zorgorganisaties in de regio een oplossing gaat zoeken voor deze uitdagingen.”

Foto: RTV Slingeland

Lees ook

Plaat-1.jpg

Plek voor wonen en zorg in uitbreidingsplan Antonia Terborg

De colleges van gemeente Oude IJsselstreek en Doetinchem hebben aangegeven principemedewerking te verlenen aan het plan tot herontwikkeling van Azora op de locatie Antonia in Terborg. Het plan voorziet in wooneenheden met zorg, reguliere appartementen, huurwoningen en een centrum voor vitaliteit.

Gemeente-Bronckhorst-gemeentehuis-2022.jpg

Gemeente Bronckhorst roept inwoners op mee te denken over duurzame warmte

De gemeente Bronckhorst nodigt inwoners uit om hun mening te geven over de toekomst van duurzame warmte. Met een digitale raadpleging wil de gemeente samen met andere Achterhoekse gemeenten beter inzicht krijgen in wat inwoners belangrijk vinden bij de overgang naar aardgasvrij wonen. Met de raadpleging zet Bronckhorst een volgende stap richting een duurzame, betaalbare en toekomstbestendige energievoorziening, samen met haar inwoners.

kranten.jpg

OBS De Woelwaters en Humankind geven samen vorm aan IKC Ulft

OBS De Woelwaters en Humankind Kinderopvang en -ontwikkeling gaan samen het Integraal Kindcentrum (IKC) Ulft vormen. Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten een intentieovereenkomst aan te gaan met Humankind voor de verdere ontwikkeling van het nieuwe IKC.

Omgevingsvisie website.jpg

Ontwerp Omgevingsvisie gemeente Aalten 2040

Het college van B&W van de gemeente Aalten heeft op 28 mei besloten de Ontwerp Omgevingsvisie gemeente Aalten 2040 aan de gemeenteraad voor te leggen. Daarmee zet de gemeente de volgende stap in de ontwikkeling van de leefomgeving richting 2040.

Homebound start intensieve samenwerking met DRU Poppodium in ontwikkeltraject The Launch Achterhoek

De Achterhoekse band Homebound uit Meddo gaat een jaar lang een intensief ontwikkelingstraject aan met DRU Poppodium. Binnen The Launch Achterhoek werkt de band stap voor stap aan de volgende fase in hun carrière: van het schrijven en opnemen van een nieuwe EP tot het professionaliseren van hun bio, persmateriaal, foto’s en video’s, en een gerichte introductie in de Nederlandse muziekindustrie.

ThomasDuivenvoorden0.png

Duivenvoorden pakt het roer in Doetinchem: 'Dit is nog een echte voetbalclub'

Het afgelopen seizoen was Thomas Duivenvoorden nog assistent bij De Graafschap, maar wanneer de voorbereiding op 20 juni gaat beginnen is hij de hoofdtrainer van de Superboeren. De 39-jarige oefenmeester werd begin 2025 binnengehaald met een duidelijk plan: een jaar in de keuken kijken bij Marinus Dijkhuizen en dan het stokje overnemen. Hoewel zijn eerste jaar niet eindigde zoals gehoopt, kijkt hij positief terug.