gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Lichaam vermiste Gerard (80) uit Wehl gevonden

6c95c6159c1c950f6f9935c88ca5a6fc

Na dagenlang zoeken is woensdagavond het lichaam van de vermiste Gerard Thus uit Wehl gevonden. Hij liep zaterdagavond rond 22.50 uur verzorgingshuis Oldershove in Wehl uit en is sindsdien niet meer gezien.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op

Na dagenlang zoeken is woensdagavond het lichaam van de vermiste Gerard Thus uit Wehl gevonden. Hij liep zaterdagavond rond 22.50 uur verzorgingshuis Oldershove in Wehl uit en is sindsdien niet meer gezien.

Zijn nichtje, Jolande Thus, deelde vanaf maandag de vermissing en verdere updates op Facebook. In haar laatste update heeft ze een trieste mededeling: ‘Tot ons grote verdriet hebben wij gisterenavond laat gehoord dat ome Gerard gevonden is, helaas niet in leven. Wij wisten dat de kans kleiner werd met de dag dat hij nog in leven was, maar wij bleven hoop houden.’ Er waren vermoedens dat Gerard in de richting van Eldrik en Nieuw-Wehl zou zijn gelopen omdat hij daar is opgegroeid.

Meerdere instanties en inwoners hebben de afgelopen dagen helpen zoeken naar de vermiste man. ‘Wij willen iedereen in Wehl, Nieuw-Wehl, Eldrik en omstreken bedanken voor de enorme hulp. Ook zijn wij de politie en de SAR zeer erkentelijk voor hun inzet de afgelopen dagen’, zegt Jolande Thus hierover op Facebook. Waar het lichaam precies gevonden is, is niet bekend.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

MIVA Collecte 2026 (002)

MIVA collecte in alle katholieke kerken

Als elke minuut telt, kan een ambulance het verschil betekenen tussen leven en dood. Op de eilanden in het Victoriameer in Tanzania sterven onnodig veel mensen door gebrek aan vervoer. Daarom staat de jaarlijkse MIVA-kerkcollecte in heel Nederland in het teken van een ambulanceboot voor arts Athuman. Daarmee kunnen zwangere vrouwen, zieke kinderen en andere kwetsbare patiënten sneller levensreddende zorg krijgen.

JB-WelzijnLochem-2026-07-24-0055

Zomertoer in Laren trekt jong en oud

Laren stond op 24 juli in het teken van de Zomertoer van Welzijn Lochem. In Kulturhus ’t Kruispunt werden bezoekers vanaf 11.00 uur ontvangen met koffie en thee, waarna om 12.00 uur een gezamenlijke lunch volgde, verzorgd door Kulturhus Het Kruuspunt. Ruim dertig oudere deelnemers schoven aan voor een gezellige maaltijd vol ontmoeting en samenzijn.

BertSchieven0

Oorlogshistoricus Schieven over Zelhemse vliegtuigbom: ‘Heeft me echt verbaasd’

De Britse 500-ponder die bij het archeologische onderzoek bij het Witte Paard in Zelhem uit de grond kwam is donderdag tot ontploffing gebracht. Amateur-oorlogshistoricus Bert Schieven hield alles sinds de vondst van de vliegtuigbom nauwlettend in de gaten. Hij kan de bom exact dateren.

OmroepGLDZwembad

Lochem bouwt twee nieuwe buitenzwembaden

Nog één zomer kunnen inwoners hun vertrouwde baantjes trekken in de buitenbaden van Gorssel en Almen. Daarna maken ze plaats voor bouwvakkers en grote kranen. Beide zwembaden worden volledig vernieuwd. Deze week konden inwoners tijdens verschillende bijeenkomsten horen hoe die werkzaamheden eruit gaan zien.

SchipRijn

Sluizen bij Eefde dicht vanwege droogte: ook onttrekkingsverbod

Het sluizencomplex bij Eefde mag vanaf zaterdagmiddag niet meer gebruikt worden door scheepvaart. Vanwege de aanhoudende droogte is er voorlopig geen scheepvaart toegestaan op het Twentekanaal.

Build For Gambia 2026 (002)

Studenten Graafschap College zetten zich in voor bouwprojecten in Gambia

Zestien studenten en drie docenten van het Graafschap College uit Doetinchem reizen dit najaar naar Gambia om daar scholen op te knappen en kinderen een betere leeromgeving te geven. Om deze bijzondere reis en de werkzaamheden mogelijk te maken, is de projectgroep nog op zoek naar bedrijven en particulieren die het initiatief financieel willen ondersteunen.