gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Zelhem, Nederland
Terug

Leden ZAMC gehuldigd tijdens receptie

03112022-ZAMC-receptie1-8

De pioniers van het begin werden donderdagavond, tijdens de 50 jarige jubileum receptie, gehuldigd door de ZAMC.

Jeffrey van Londen |  | Aangepast op

De pioniers van het begin werden donderdagavond, tijdens de 50 jarige jubileum receptie, gehuldigd door de ZAMC.

Dick Bulten, Eddy Bieleman, Jan Oosterink, Bennie Freriks en Bennie Wolsink zijn al 50 jaar lid van deze mooie vereniging. Voorzitter Gerhard Gerritsen zei in zijn toespraak dat de mannen voor hun leven vrijgesteld zijn van contributie betaling als waardering voor hun inzet.

Burgemeester Marianne Besselink gaf in haar toespraak aan, hoe belangrijke sociale rol van de ZAMC in de regio is. KNMV voorzitter Willem Mulder prijsde de ZAMC voor hun professionaliteit door de jaren heen. Namens de KNMV reikte hij een oorkonde uit voor het 50 jarig bestaan.

© Foto: Gerrie Evers

Meer foto’s in ons fotoboek

Lees ook

_MOO2753

Vive la France in Hummelo

De Dorpsstraat in de kern van Hummelo was helemaal omgebouwd tot een Franse brocante en kunst markt.

DSC04674

Zelhem bruist tijdens warme en druk bezochte Zomerfeesten

Het was zaterdag flink zweten in het centrum van Zelhem, maar dat mocht de pret absoluut niet drukken. De 48e editie van de Zelhemse Zomerfeesten is in volle gang en bleek ook dit jaar weer een groot succes. Ondanks de tropische temperaturen stroomde het dorp massaal uit voor een ontzettend gezellige braderie en diverse activiteiten.

27viverion-zuiderbleek36462 (002)

Meer kans op een betaalbare woning voor jongeren en ouderen in Lochem

Woningcorporatie Viverion start met de bouw van 41 sociale huurwoningen op het voormalige Aldi-terrein aan de Zuiderbleek in Lochem: 35 appartementen voor ouderen en 6 studio’s voor jongeren tot 30 jaar. Zo komt er voor hen op een centrale plek meer betaalbare woonruimte. Donderdag 9 juli gaven Viverion, gemeente Lochem en Koopmans Bouwgroep, onderdeel van TBI, het officiële startsein.

Op basisschool 't Prisma in Doetinchem won Matthijs Röttger een uitje voor het hele gezin naar het Klimbos in Ruurlo_ (002)

Dankzij Wiesneus op avontuur in Klimbos Ruurlo en het Achterhoeks Openluchtmuseum

Het ‘Wiesneusjaar’ werd afgelopen week afgesloten met de prijsuitreiking aan de Achterhoekse winnaars van de puzzels en opdrachten uit het Wiesneus-blad. Dit zijn Matthijs Rötger en Tim Hakvoort. Matthijs zit in groep 5 van basisschool ’t Prisma in Doetinchem. Tim zit in groep 6 van de St. Bernardusschool in Keijenborg. Zij kregen een bij het thema van Wiesneus ‘Op avontuur!’ passende avontuurlijke prijs, namelijk kaartjes voor het Klimbos in Ruurlo.

Gemeentehuis-Berkelland

Berkelland houdt procedure voordracht wethouders tegen het licht

De gemeente Berkelland gaat de procedure rond de voordracht en benoeming van wethouders tegen het licht houden. Het presidium heeft woensdag 8 juli besloten om de beschikbare mogelijkheden voor integriteitsonderzoeken bij kandidaat-wethouders te laten analyseren en te bekijken of de huidige werkwijze moet worden aangepast. Burgemeester en griffier werken daarvoor een voorstel uit dat na de zomer aan de gemeenteraad wordt voorgelegd.

CollegeBronckhorst1

Wethouders Bronckhorst geïnstalleerd: vier nieuwkomers in het college

Het nieuwe college van Bronckhorst is donderdag in de laatste raadsvergadering voor het zomerreces geïnstalleerd. Voor het eerst in de gemeente gaan er vijf wethouders aan de slag. Onder leiding van burgemeester Patrick van Domburg gaan vier nieuwe wethouders en één zittende wethouder de komende vier jaar aan de slag met de uitvoering van het coalitieakkoord.